З початком нового навчального року Міжнародний Благодійний Фонд Миколи Філонова продовжив роботу проєкту «Спорт заради Перемоги».

Ще три школи Вінниччини отримали спортінвентар.

Благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс» закупив чергову партію спортивного інвентаря для школярів з Калинівки, села Пиків та учнів Козятинської гімназії.

Директори шкіл та учні радо зустріли необхідну допомогу.

Закуповувалось спортивне спорядження для кожної школи за індивідуальним замовленням кожного навчального закладу.

М’ячі футбольні, волейбольні, баскетбольні та футзальні, столи настільного для тенісу, ракетки, волейбольні сітки, естафетні та гімнастичні палиці, фішки, обручі, набори для бадмінтону, гімнастичні мати та футбольна форма, набори для хокею на траві, ось далеко не повний перелік переданого для дітей спортивного спорядження.

За словами директорки Калинівського ліцею № 2 Світлана Гетьман , здоровий фізичний розвиток дітей одне з першочергових завдань, особливо під час воєнного стану. 

«Це дивовижна подія для нашого закладу, тому що благодійна організаці «Українській Альянс» завітала до нас сьогодні з подарунками. На які ми справді дуже чекали. Вони справді дуже необхідні для організації освітнього процесу. Сьогодні, коли діти перебувають у не дуже стабільному емоційному стані, дуже важливо, щоб вони були зайняті такими активностями, які допомагають їм пережити події сьогоднішнього дня. Саме спорт допомагає дітям не тільки розвиватись, ставати сильнішими, а й відчувати надію на близьку Перемогу», – каже Світлана Гетьман.

В селі Пиків дарувальників зустріли неочікувано, дівчата в національному вбранні прочитали вірші, а директорка висловила величезну і щиру подяку.

Хлопці та дівчина з місцевої футбольної команди одразу заходились міряти нову футбольну форму.

«Дякую, благодійній організації «Українській Альянс», за надану матеріальну допомогу у вигляді спортивного інвентарю. У цей нелегкий час ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте надію, що ми подолаємо разом будь-які негаразди», – зауважила директорка ліцею села Пиків Іванівської сільської ради Таїса Марчук. 

За словами Миколи Філонова, попри те, що пріоритетом роботи благодійного фонду є максимальна допомога Збройним Силам України і Силам Оборони, маємо не забувати про тих хто потребує допомоги і підтримки, тим більше коли мова йде про дітей, – підкреслив Микола Філонов і подякував за підтримку ініціативи партнерам проєкту – Благодійному Фонду «МХП-Громаді».

Благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс» закупив чергову партію спортивного інвентаря для школярів з Калинівка, села Пиків та учнів Козятинської гімназії.
Микола Філонов у ліцеї с. Пиків Вінницька область

А алгоритм отримання саме такої благодійної допомоги простий, директори шкіл мають звернусь з відповідним запитом до Міжнародного благодійного фонду Миколи Філонова «Українській Альянс» та сформувати перелік потреб.

Контакти фонду за → посиланням.

В рамках спільного проєкту Благодійного Фонду Миколи Філонова «Український Альянс» і Благодійного Фонду «МХП-Громаді» спортивне знаряддя отримало вже 12 навчальних закладів області.

Сюжети з інших шкіл Вінниччини дивіться за посиланнями:

«Спорт заради Перемоги». Козятинські школярі отримали новий спортивний інвентар

Корделівський опорний ліцей отримав спортивне приладдя для школярів. Відео

Школи Козятина отримали спортивний інвентар від благодійників

Попередня публікаціяВ шести районних військових адміністраціях Вінниччини створили групи для транспортування тіл загиблих
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувається святкування Дня міста та книжковий фестиваль VinBookFest. Фоторепортаж