Школи Козятина отримали спортивний інвентар від благодійників

В межах нового проекту «Спорт заради Перемоги» в школи Козятина привезли спортивне знаряддя для дітей. Скакалки, сітки для волейболу, набори для пінг-понгу, шахи та шашки, бадмінтон, фрізбі, футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі, гімнастичне та інше знаряддя потрібні дітям для заняття спортом.

Допомогу надали Благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс» та Благодійний Фонд «МХП-Громаді».

За словами очільника Фонду Миколи Філонова, йому стало відомо, про проблеми зі спортивним знаряддям у цьому році в Козятинських школах. Адже війна та економічні обставини вносять свої корективи.

«Незважаючи не те, що діяльність нашого благодійного фонду приділяє пріоритетну увагу допомозі ЗСУ та Силам оборони, лишитись осторонь цієї ситуації не міг, адже це моє рідне місто у якому я народився і виріс. Приємно було сьогодні знову побачити свою школу. А найприємніше було допомогти дітям. Проект започатковано за підтримки наших партнерів – відомого в Україні благодійного фонду “МХП-Громаді”», – каже Микола Філонов.

У Козятині вінницьких журналістів та меценатів зустрічали морем позитиву і посмішок. Діти щиро раділи спортивному реманенту і заходились його випробовувати одразу.

«Дякуємо щиро Українському Альянсу! У нас були певні проблеми в зайняті фізкультурою, тому що обладнання фактично, як такого, немає нового. Ми вам щиро дякуємо, і запрошуємо вас ще раз до нас завітати, можливо ще не один раз. Тому що діти задоволені, ви бачили, як вони посміхаються новому обладнанню, м’ячам, ракеткам», – каже директорка козятинського ліцею №1 Оксана Кухар.

Сьогодні спортивний інвентар отримали три козятинських ліцея:

• Ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради

• Ліцей №2 Козятинської міської ради

• Опорний комунальний ліцей Козятинської міської ради

Благодійники і надалі збираються продовжити програму забезпечення спортивним реманентом школярів. Отже, на черзі і інші школи Козятина та Хмільницького району, та радісні посмішки юних спортсменів.

«З великою вдячністю! Сьогодні у нас надзвичайно приємна подія. Не варто напевно нагадувати, в черговий раз, через яке складне випробування зараз проходить наша держава. І найдорожче що у нас є – наші діти. І такої підтримки, яку ми сьогодні отримали, багато не буває. Це дуже важливо. Тому що ми вчителі, як ніхто, відчуваємо наскільки нашим дітям потрібен шматочок райдуги. Наскільки їм потрібна звичайна радість. І ось той спортивний інвентар, який ми сьогодні отримали, це отой шматочок радості. Який нам надзвичайно потрібний і за який ми надзвичайно вдячні», – розповіла директорка опорного комунального ліцею Козятинської міської ради Олена Білянець.

“Спорт заради перемоги” — ще одне підтвердження єдності українського суспільства в особі громадських об’єднань, соціально-відповідального бізнесу та активу територіальних громад, зазначив Микола Філонов і подякував за сприяння в реалізації проєкту Козятинській міській раді та начальнику відділу молоді та спорту міськради Наталії Добржанській. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що благодійний фонд UA та ГО “Ми-Вінничани” придбали для вінницьких нацгвардійців швидку допомогу, БПЛА для прикордонників та позашляховик для військових.

Довідково: Проєкт “Спорт заради перемоги”, який реалізується на теренах Вінницької області спільними зусиллями Благодійного Фонду Миколи Філонова “Український альянс” та Благодійного Фонду “МХП — Громаді” покликаний сприяти загартуванню молодого покоління українців та розвитку фізкультури і здорового способу життя.

благодійний фонд Миколи Філонова та "МХП-Громаді" започаткували проєкт "Спорт заради перемоги"

Попередня публікаціяВінницькі комунальники прибирають кладовища напередодні поминальних днів
Наступна публікаціяДощі повернулися: погода у Вінниці на сьогодні, 12 квітня