У Вінниці відбувається святкування Дня міста та книжковий фестиваль VinBookFest. Фоторепортаж

Сьогодні у 660 річницю Вінниці на площі Європейській надзвичайна атмосфера. Адже тут відбувається традиційний 10 – ювілейний книжковий фестиваль «VinBookFest» під гаслом «Книга – єднає! Вінниця – читає!».

Багато видавництв та авторів, цікаві майстер-класи для дітей та яскраві фотозони для усіх охочих. Подія триватиме два дні, втім, сьогодні фестиваль зібрав чимало вінничан та гостей міста.

«Сьогодні я маю щастя знаходитись на такому гарному заході, на книжковому фестивалі. Я презентую свої збірки поезії «Сто причин для щастя», «Я вашу душу словом полікую» і два тижні тому вийшла моя нова збірка «А любов пульсує в моїм серці», яка складається з двох розділів, я думаю що ця книга не залишить байдужими читачів», – розповідає поетеса з Оратівщини Ольга Дриль.

Крім спілкування з письменниками вінничани активно цікавились україномовною продукцією видавництв, які приїхали до Вінниці з різних міст України. Різноманіття книжок для дітей та дорослих дійсно вражає.

Письменниця з міста Коростишів, з Житомирщини Євдокія Макаренко пише сучасну прозу у різних стилях, сьогодні у Вінниці вона презентує свій великий творчий доробок.

«Я приїхала з міста Коростишева, з міста каменярів. Привезла сім романів три з них жіночі романи з гумором. Три романи на основі реальних подій і один роман із серії український вовкулак. Одна книжка з цієї серії була нагороджена премією Гоголя, інша книжка була відмічена на конкурсі у Нью-Йорку», – каже пані Євдокія.

Під час заходу тривають акції зі збору коштів та україномовних книг для військових та ветеранів, які проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах міста.

Програма дводенного фестивалю:
  • відкрита дискусія з актуальних питань книговидання, книгорозповсюдження та поповнення бібліотечних фондів в умовах війни;
  • презентації видавництв, друкарень, книгарень та нових видавничих проєктів;
  • авторські зустрічі з місцевими, українськими та закордонними письменниками;
  • автограф-сесії;
  • майстер-класи та творчі майданчики;
  •  фотозони
  • Вінниця - День міста 2023 рік
    Вінниця – День міста 2023 рік

Попередня публікаціяНа Вінниччині триває благодійна акція «Спорт заради Перемоги»
Наступна публікаціяСонячно, з осінніми нотками: погода у Вінниці на сьогодні, 10 вересня