Корделівський опорний ліцей отримав спортивне приладдя для школярів. Відео

Днями у Корделівську школу ліцей навідались меценати з Благодійного Фонду Миколи Філонова «Українській Альянс» та подарували стіл для тенісу, ракетки, сітки, різноманітні м’ячі та інше спортивне приладдя.

Нагадаємо, школи колишнього Козятинського, Калинівського та Хмельницького району стали учасниками проекту “Спорт заради перемоги”, який реалізують благодійний фонд Миколи Філонова та благодійний фонд МХП-Громаді.

До теми: Школи Козятина отримали спортивний інвентар від благодійників

Корделівський ліцей славиться своїми вихованцями, спортсменами, які досягають значних перемог, як на обласному, так і на загальноукраїнському рівні.

«Наша школа має гарні спортивні традиції. За участі наших учнів ми три рази вигравали загальноукраїнську спартакіаду з допризовної підготовки. І маємо 13 кандидатів в майстри спорту з військового багатоборства. А в особистому заліку ми маємо три чемпіони України, це Окунь Андрій, Левчук Олександр та вчитель, який зараз служить в ЗСУ Бриг Вадим. Також на високому рівні у нас був волейбол. Дві дівчини Захарчук Олена і Козачківська Дарина чемпіонки України», – розповідає вчитель фізкультури та захисту України Петро Власюк.

За його словами в школі також проходить військово патріотична гра Джура, з якої ліцей є Чемпіоном області. А наразі ліцей готується прийняти 20 команд районної гімназіади.

Захисту України та спорту у ліцеї приділяють багато уваги. У кабінеті захисту України облаштовані стенди та справжній міні музей. З пошаною та сумом Петро Власюк пригадує своїх вихованців, які віддали життя за Україну.

Також, у ліцеї обладнано кабінет спорту і фізичне виховання поділяється на теоретичну та практичну частини. Під час теоретичної підготовки майбутні зірки спорту вивчають навички правильного харчування, спортивні досягнення різних країн та історію виникнення різних видів спорту.

«Наш заклад Корделівський ліцей є опорним закладом в Калинівській громаді виховує 328 дітей. Заклад великий, заклад який славиться своїми спортивними досягненнями, військово – патріотичним вихованням ми є лідерами в Калинівській громаді. Для нас дуже важливо щоб діти займались спортом, фізичною культурою в умовах, які достойні наших дітей», – каже директорка Корделівського ліцею Оксана Смук.

Ось як прокоментували черговий етап благодійного проекту “Спорт заради перемоги” в соціальній мережі директор ліцею:

“В такий нелегкий для країни та усіх нас час є люди, які допомагають не лише фронту, нашим Героям на передовій, але й опікуються мирним населенням, дітьми. Адже діти – то наше майбутнє, майбутнє здорової процвітаючої України.

Сьогодні наш заклад освіти за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Український Альянс” і його директора Миколи Філонова отримав спортінвентар, м’ячі, тенісний стіл з набором ракеток, волейбольну сітку.
Історія нашої співпраці з Фондом розпочалась з інформації в інтернеті, де висвітлювалась допомога, яка надавалась іншим закладам освіти. А в кінці статті була електронна адреса, куди можна звернутись за допомогою. Я написала. І отримала відповідь: нам готові допомогти! Оперативно, чітко, ввічливо! Минуло менше місяця, і ми маємо цінні подарунки! Приємним стало те, що сам засновник Фонду Микола Валерійович особисто завітав до нас у заклад з подарунками, поспілкувався з дітьми, педагогами”.

Очільник благодійного фонду “Український альянс” Микола Філонов подякував за підтримку проєкту партнерам з БФ “МХП-Громаді” та поставив у приклад Корделівський ліцей, керівництво якого дізналось про новий проект зі ЗМІ, оперативно зв’язались з фондами, подали заявку і отримали інвентар.


Очільник благодійного фонду “Український альянс” Микола Філонов подякував за підтримку проєкту партнерам з БФ “МХП-Громаді” та поставив у приклад Корделівський ліцей, керівництво якого дізналось про новий проект зі ЗМІ, оперативно зв’язались з фондами, подали заявку і отримали інвентар. 

Попередня публікаціяУ Вінницької обласної федерації фрі-файту новий президент
Наступна публікаціяУ Вінниці сьогодні тепла але хмарна погода