«Спорт заради Перемоги». Козятинські школярі отримали новий спортивний інвентар

На Вінниччині триває благодійна акція «Спорт заради Перемоги». В межах акції Міжнародний благодійний фонд Миколи Філонова «Український Альянс» та благодійний Фонд «МХП-Громаді» надали допомогу іще двом ліцеям у Козятині.

Ліцеїсти отримали багато різноманітного спортивного інвентарю це м’ячі для волейболу, футболу та баскетболу, скакалки, гімнастичні канати, бадмінтон, ракетки для пінг-понгу, сітки для волейболу і баскетболу, гімнастичні обручі, фрізбі, петанк, шахи, шашки, та багато іншого.

За словами Інни Федорович директорки Козятинського ліцею №5, спортивне приладдя для дітлахів надзвичайно важливе. Рухливі та гри та заняття спортом формують навички до здорового способу життя.

«Сьогодні ми отримали благодійну допомогу, це гімнастичні палки, м’ячі, скакалки і багато іншого спортивного інвентарю. Для того, щоб проводити спортивні змагання, щоб завжди в школі відбувалось бурхливе спортивне життя тому, що ми виховуємо майбутніх спортсменів», – каже директорка.

Як розповідає вчитель фізкультури ліцею №5 Антон Загнітко, нещодавно у ліцеї проводили спортивні ігри «Cool games» і цей інвентар саме підходить для такого виду змагань.

До теми: Три козятинські ліцеї отримали спортивний інвентар від благодійного фонду Миколи Філонова

Крім знарядь для рухливих видів спорту дітлахи отримали й набори для інтелектуальних видів спорту це шашки та шахи.

«Висловлюємо слова щирої подяки Міжнародному благодійному фонду «Український Альянс» за наданий спортивний інвентар, адже потреба завжди актуальна. Сподіваємось на подальшу співпрацю», – каже директорка Козятинського ліцею № 3 Анна Ольхом’як.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в межах спільного проєкту благодійного фонду “МХП-Громаді” та благодійного фонду Миколи Філонова “UA” спортивне приладдя отримав Корделівський опорний ліцей.

Як повідомляє пресслужба благодійного фонду Миколи Філонова, в рамках проєкту “Спорт заради Перемоги” вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар.

В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар. В рамках проєкту "Спорт заради Перемоги" благодійного фонду Миколи Філонова та благодійного фонду "МХП-Громаді" вже сім навчальних закладів Хмільницького району отримали новий спортивний інвентар.

Попередня публікаціяПрозорі офіси Вінниці змінили графік: працюватимуть і у суботу
Наступна публікаціяНа Вінниччині на благодійному ярмарку зібрали 17 тисяч на покупку авто