Бійці бригади територіальної оборони, більшість з яких є вихідцями з Вінницької області, отримали 8 рацій. Техніку придбали і передали військовослужбовцями представники ГО «Ми – Вінничани». Обладнання уже поїхало на передові позиції ЗСУ, де мужньо тримають оборону наші земляки.

Громадська організація "Ми-Вінничани" постійного допомагає ЗСУ та Силам оборони України

«Подаровані радіостанції допоможуть захисникам завжди бути на зв’язку.  Адже у них додатково вбудовані  програми GPS та Bluetooth.  Кожна з таких радіостанцій  містить у собі  32 канали, п’ять програмованих кнопок та спеціальну аварійну кнопку.  Окрім того, оснащені вони надійним захистом від вітру та пилу, а ще можуть витримати перебування у воді на глибині до одного метра впродовж 30 хвилин.  Такі рації можуть передавати й текстові повідомлення – якщо небажана додаткова увага», – повідомляється на офіційній сторінці ГО «Ми – Вінничани» у соціальній мережі «Фейсбук».

У раціях діє спеціальна захисна система, яка унеможливлює спроби прослуховувань. Ворог не може налаштуватися  на частоти даних радостанцій і почути переговори наших військових. Противники не чують та не бачать їх. Тож українці можуть безпечно спілкуватися на великій відстані.

Черговий пакет допомоги військовим передано у рамках рішення громадської організації – максимально посилити допомогу ЗСУ та Силам оборони.

Більше читати: Громадське об’єднання “Ми – Вінничани” посилює допомогу військовим

Головою ГО «МИ-ВІННИЧАНИ» є Валерій Коровій, Вінницький міський осередок очолює Сергій Кудлаєнко. Партнерами об'єднання є народні депутати України Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер.

Довідково: Головою ГО «Ми-Вінничани”» є Валерій Коровій, Вінницький міський осередок очолює Сергій Кудлаєнко. Партнерами об’єднання є народні депутати України Лариса Білозір, Геннадій Вацак, Микола Кучер та народний депутат декількох скликань Олександр Домбровський.

У рамках виконання рішення ГО «Ми – Вінничани» підписали низку меморандумів про співпрацю з різними організаціями. Серед них: благодійний Фонд «МХП – Громаді», благодійний фонд Миколи Філонов “Український альянс” та ГО «Вектор».

У рамках виконання рішення ГО «Ми – Вінничани» підписали низку меморандумів про співпрацю з різними організаціями. Серед них: БФ «МХП – Громаді», благодійний фонд Миколи Філонов "Український альянс" та ГО «Вектор».

«Допомогу для військових команда ГО «Ми – Вінничани» здійснює постійно. Оскільки тримаємо з ними зв’язок. Знаємо їхні потреби та намагаємося  забезпечити їх всім необхідним у найкоротший термін», – йдеться на сторінці «Вінничан» у «Фейсбуці».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що громадська організація “Ми-Вінничани” в лютому-березні 2023 року надала допомогу Силам оборони на суму більше 2 мільйона 700 тис грн.

Попередня публікаціяВ трьох вінницьких дворах міняють старі труби на полімерні
Наступна публікаціяУ Вінниці триває виставка ляльок-мотанок «Берегиня роду українського»