Учасники пленеру «Місця сили України – Вінниччина», восьмого пленеру «Кращий художник / The best artist» 2024 вчора працювали у Вінниці.

Митців привабили різні локації у місті, де вони створювали свої роботи. Вони розосередились по місту та обрали найнезвичніші місцини й ракурси. Хтось працював біля церкви на Старому місті. Впевненими рухами графічно вкладаючи на холст неповторність старовинної церкви з дерев’яним оздобленням.

Влаштувались живописці й біля річки просто серед очеретів, занотовуючи неповторну природну красу річки за якою постають будинки.

Кілька художників працювали навпроти Собору, вони зображали його архітектурну принадність убрану у віти майже розквітлих дерев.

На сходах католицького Костелу також влаштувались художники, вони писали старовинну міську архітектуру, представлену в центрі. Між метушливим рухом автівок та людей народжувався інший погляд на красу Вінниці.

Також художники робили графічні замальовки міста. Двох журналісти помітили просто не лавках поблизу крамниці «Рошен». Біля них сиділи люди, які очікували міський транспорт та просто вінничани, які вийшли прогулятись містом, а з кав’ярні за ними смачно пахкотіло кавою.

Якою побачили Вінницю та Вінниччину митці з різних міст України, переважно з міст які перебувають під обстрілами, ми усі побачимо вже на початку наступного тижня коли вони представлять роботи пленеру «Кращий художник/The best artist» 2024 «Місця сили України – Вінниччина».

Пленер проводиться за підтримки керівника ОВА Вінниччини Сергія Борзова.

Ініціатор проєкту «Кращий художник / The best artist» 2024 «Місця сили України (Вінниччина)»: народний художник України, Володимир Козюк та засновник Благодійного Фонду Український Альянс Микола Філонов.

Головні організатори: Олександр Домбровський, Микола Філонов та Сергій Кудлаєнко.

Генеральні партнери: БФ «МХП-Громаді», ГО «Ми-Вінничани», громадська організація «Кращий художник, громадська організація «У серці з Україною».

До теми: Учасники пленеру «Кращий художник» шукали “місця сили” в Козятині та в Сестринівці

До теми: Місця сили України – Вінниччина. Стартував восьмий пленер «Кращий художник»

До теми: Місця Сили України – Вінниччина. Ставка Гітлера “Вервольф”

Попередня публікаціяСтейк з печеної молодої капусти, смакота до суботнього столу
Наступна публікаціяТри лікарні у Вінниці мають договір з НСЗУ на забезпечення лікування у складних неонатальних випадках