Home Новини Вінничани достроково підтримали петицію, яка забороняє політикам і чиновникам піаритись на допомозі ЗСУ за кошти платників податків

Вінничани достроково підтримали петицію, яка забороняє політикам і чиновникам піаритись на допомозі ЗСУ за кошти платників податків

1
Вінничани достроково підтримали петицію, яка забороняє політикам і чиновникам піаритись на допомозі ЗСУ за кошти платників податків

Всього за 12 днів петиція “Відкритість, Чесність та Прозорість: Петиція щодо публічної інформації про допомогу ЗСУ за кошти з бюджету Вінниці” набрала 370 голосів з необхідних 350 (станом на 10 жовтня).

Автор петиції до Вінницької міської ради – Микола Філонов, очільник БФ «Український Альянс» та засновник медіахолдингу «Новини Вінниці».

Докладніше: У Вінниці вимагають в міськради прозорого управління коштами на ЗСУ 

Автор петиції до Вінницької міської ради - Микола Філонов, очільник БФ «Український Альянс» та засновник медіахолдингу «Новини Вінниці».

Петиція містить наступні вимоги:

  • Зазначати джерело фінансування при публікації на офіційному сайті Вінницької міської ради та в соціальних мережах повідомлень про надану допомогу ЗСУ. Це може бути бюджетні кошти, спонсорські внески, міжнародні гранти або приватні внески.
  • Зобов’язати Департамент у справах засобів масової інформації та зав’язків з громадськістю Вінницької міської ради контролювати розповсюдження інформації в ЗМІ та соцмережах, що стосується передачі допомоги ЗСУ, та реагувати на недостовірну чи неповну інформацію.
  • Рекомендувати міському голові міста Вінниці надавати інформацію щодо джерел фінансування допомоги на своїх інформаційних платформах.

    Після того як петиція зібрали необхідну кількість голосів вінничан, вона направлена на розгляд до органу місцевого самоврядування.

Повний текст петиції за посиланням тут.

А ми очікуємо рішення Вінницької міської ради і проінформуємо наших читачі про результати.

1 COMMENT

Comments are closed.