Home Новини Дієтологи розповіли, які напої можуть замінити воду

Дієтологи розповіли, які напої можуть замінити воду

0
Дієтологи розповіли, які напої можуть замінити воду
Напої

Дієтологи назвали дев’ять напоїв, які людина може вживати протягом дня поряд або замість води.

Збереження оптимального рівня рідини в організмі вважається важливим елементом здорового способу життя, і незважаючи на те, що вода є найкращим способом досягнення цієї мети, існує також безліч інших корисних варіантів.

Про це повідомляє пише Aol.com.

Лікар Стефані Сассос підкреслила, що для нормальної роботи кожної клітини у вашому тілі необхідна наявність води. Від запобігання інфекціям до оптимізації швидкості метаболізму – користь від вживання рідини велика і навіть здатна поліпшити якість сну і настрій, стверджує вона у своїй заяві.

Фахівець зазначає, що навіть невелика дегідратація може знизити енергію, настрій і когнітивні здібності. Вона рекомендує не тільки регулярне вживання води, а й увагу до інших напоїв. Сассос представляє кілька з них, які можна пити протягом усього дня.

* На відміну від газованих напоїв, більшість мінеральних вод позбавлені цукру та хімічних добавок. Газована вода, так само як і звичайна, сприяє зволоженню шкіри і корисна для здоров’я, особливо якщо додати нарізані фрукти, такі як лайм, апельсин або лимон.

* Дослідження показують, що вживання кави пов’язане зі зниженням ризику розвитку діабету 2 типу, завдяки хлорогеновим кислотам та іншим антиоксидантам. Однак, за словами доктора Сассос, усі ці користі губляться, якщо каву перевантажити цукром, сиропами та вершками.

* Чайний гриб – ферментований напій, багатий на пробіотики, що сприяють відновленню балансу корисних бактерій у кишечнику. Він може бути заміною алкогольним напоям, забезпечуючи гідратацію.

* Чай – заспокійливий і безкалорійний напій, сповнений флавоноїдів, що підтримують здоров’я серця. Зелений чай містить антиоксидантні катехіни, а чай з гібіскуса – вітамін С і флавоноїди, що допомагають запобігти хворобам.

* Смузі – гідратуючий напій, який можна приготувати, змішавши фрукти, йогурт, олію та інші інгредієнти. Він є альтернативою воді, надаючи гідратацію та поживні речовини.

* Кокосова вода – солодкий напій із горіховим смаком, багатий на електроліти, необхідні для підтримання балансу рідини в організмі.

* Нежирне і знежирене молоко – чудові джерела кальцію, вітамінів B, фосфору, калію і вітаміну K, що підтримують здоров’я кісток.

* Кефір – багатий на пробіотики напій, що підтримує здоров’я кісток, серця та імунної системи.

* Вода з лимоном – напій, який може приносити користь, але вживання слід обмежувати через кислотність, яка може пошкодити зубну емаль.