Home Новини Родині загиблого Дмитра Богуцького вручили Почесний нагрудний знак «Хрест хоробрих»

Родині загиблого Дмитра Богуцького вручили Почесний нагрудний знак «Хрест хоробрих»

0
Родині загиблого Дмитра Богуцького вручили Почесний нагрудний знак «Хрест хоробрих»
Дмитра Богуцького

У Вінниці відзначили героїзм Дмитра Богуцького, старшого сержанта поліції, який віддав своє життя в боротьбі за незалежність України. Посмертно вручивши Почесний нагрудний знак “Хрест хоробрих”, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний визнав його внесок у забезпечення безпеки та цілісності країни.

Про це повідомив Голова Стрижавської громади Михайло Демченко у Фейсбуці, який разом із представниками департаменту поліції особливого призначення «Лють» та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області шанобливо передали відзнаку матері Людмилі та батькові Анатолію.

Церемонія вручення відбулася у присутності родичів загиблого та представників влади. Мати і батько полеглого відчули підтримку громадськості та отримали визнання за величезний внесок їхного сина у захист України.

Дмитро Богуцький народився 29 липня 1997 року в смт Стрижавка Вінницької області.

У 2023 році він добровольцем приєднався до Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють” та вирушив на схід.

Загинув воїн 21 серпня 2023 року від отриманих поранень, несумісних з життям, під час виконання бойового завдання поблизу села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Дмитро відважно виконав свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі.

Сестра загиблого військового звернулася до Президента з петицією про присвоєння посмертно Дмитру Богуцькому звання Героя України. Його вірність обов’язку та сміливість залишаться в серцях тих, хто пам’ятає його життєвий шлях та самопожертву в ім’я свободи і незалежності України.