Home Новини У Вінниці представлено перше видання “Книги Пам’яті полеглих воїнів”

У Вінниці представлено перше видання “Книги Пам’яті полеглих воїнів”

0
У Вінниці представлено перше видання “Книги Пам’яті полеглих воїнів”
Книги Пам'яті полеглих воїнів

В медіа-центрі Вінницької ОВА відбулася презентація першого тому “Книги Пам’яті полеглих за Україну. Вінницька область”. В цьому виданні вміщені дані про 273 вінничан, які втратили свої життя в період з 2014 року по 24 лютого 2022 року, бороняючи незалежність держави.

Про це повідомила директорка департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОВА Світлана Юзвак.

«На жаль, війна продовжується, призводячи до втрат серед наших родичів, друзів, колег та знайомих. Зафіксовано значний обсяг роботи, зібрано численні розповіді та історії про захисників та захисниць Вінниччини, які ввійшли до “Книги Пам’яті полеглих героїв”. Фінансування видання здійснено за рахунок обласного бюджету. Висловлюємо подяку за сприяння у створенні Книги начальнику Вінницької ОВА Сергію Борзову та його першому заступнику Наталі Заболотній, а також всім, хто внес свій внесок у розробку цього видання»,– йдеться у повідомленні.

Інформацію, яка увійшла в основу видання, збирали, систематизували та коригували у пошуково-видавничому агентстві “Книга пам’яті України” під керівництвом Ольги Коляструк.