Лідер гурту “ТІК” опублікував відеозвернення до вінничан

Відомий вінничанин, лідер гурту «ТІК», Віктор Бронюк закликав вінничан приєднуватись до «ПАРТІЇ ВІННИЧАН».

Як відомо, наприкінці літа місцевий політик, в минулому радник декількох губернаторів Микола Філонов та Віктор Бронюк оголосили про створення вінницької партії. За їх твердженням, усі вже втомились від порожніх обіцянок, партійних зашкварів та популізму.

У ролику Віктор Бронюк запрошує приєднатись усіх небайдужих вінничан до побудови справжньої місцевої партії Вінницької області і управління власними громадами у всіх районах області.

За задумом партійців, в місцеві органи управління мають увійти люди які переймаються інтересами своєї громади, а не представники олігархічних кланів та розпилювачі місцевих бюджетів.

«З нами лікарі, вчителі, айтішники, приватні підприємці та держслужбовці. В нашій команді чимало розумної й креативної молоді та мудрих людей з багатим професійним досвідом. Всі ми прості та щирі вінничани. Наша з вами партія немає культу особистості партійного лідера. Ми без провінційного офіціозу та безглуздого пафосу. Ми починаємо нашу діяльність з чистого аркушу. Без зашкварів і зрад, без популізму і демагогії, без брехливих та нездійсненних обіцянок», – каже у відеозверненні Віктор Бронюк.

Нагадаємо, до “Партії Вінничан” по всій області приєднуються учасники АТО.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я