Home Аналітика Історичний день для Вінниччини. Останній губернатор і перша вінницька партія

Історичний день для Вінниччини. Останній губернатор і перша вінницька партія

0
Історичний день для Вінниччини. Останній губернатор і перша вінницька партія

19 червня 2020 року однозначно увійде в історію Вінницької області. Сьогодні перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов представив нового голову ОДА Сергія Борзова, який змінив на посаді Владислава Скальського.

Сергій Борзов має всі шанси стати останнім головою Вінницької ОДА якого призначає президент України. Після закінчення реформи децентралізації та місцевих виборів облдержадміністрації мають трансформуватись в обласні виконкоми, керівництво цих виконкомів буде обиратись депутатським корпусом. Звісно, якщо чинна влада з тріском не програє місцеві вибори і не спробує повернути реформи у зворотньому напрямку, щоб остаточно не втратити контроль над регіонами та над виконавчою гілкою влади.

В цей же день в ЗМІ та соцмережах повідомили про офіційну реєстрацію першої місцевої партії Вінниччини – “Партії Вінничан.

З огляду на політичні тенденції, падіння рейтингу “Слуги народу” та втратою підтримки всіх загальнонаціональних партій, Вінницька область знову в політичному тренді, а самому місцевому проекту пророкують 5% підтримки вже на старті, лише за рахунок вдалого позиціонування та влучного місцевого патріотичного бренду.

Довідково. На місцевих виборах депутатські мандати отримають лише ті партії, які подолають виборчий бар’єр 5%