Home Вибори Віктор Бронюк про “Партію Вінничан”: Нам тут жити!

Віктор Бронюк про “Партію Вінничан”: Нам тут жити!

0
Віктор Бронюк про “Партію Вінничан”: Нам тут жити!

Відомий вінничанин, артист, волонтер та громадський діяч Віктор Бронюк прокоментував останні політичні новини Вінницької області і підтвердив, що став одним із засновників “Партії Вінничан”.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі.


“Друзі! Хочу розвіяти чутки. Я дійсно став одним із засновників “Партії Вінничан”. Чому? Для чого це мені і для чого ця політична сила потрібна вам? Спробую пояснити…

Я об’їздив майже весь світ. Всю нашу країну, Європу, США тощо. Я мав і маю можливість переїхати жити і працювати в столицю.

Але я народився на Вінниччині, я тут живу, жив і буду жити. Тому мені не байдуже як і в яких умовах будуть жити мої земляки та мої діти.

Я, як і кожний з вас ходив на вибори, і в більшості випадків голосував, або особисто підтримував та обирав менше зло, або краще з того, що було в українській політиці.

Я як і ви часто вірив в порядність та обіцянки наших політиків.

Чому я вирішив з однодумцями створити “Партію Вінничан” і стати одним з її керівників?

Тому що я завжди несу відповідальність за те що роблю сам і за те що роблять мої колеги, тому що не хочу знову на виборах обирати менше зло, та робити вибір між корупціонерами та популістами на користь кращого з гіршого.

Тому що на майбутніх місцевих виборах вирішуватиметься подальша доля нашої області та нашого міста.

Тому що нам тут жити!

Тому що, я пишаються і хочу надалі пишатись тим, щo я ВІННИЧАНИН.

Тому що я хочу, щоб саме вінничани справжні патріоти єдиної, соборної незалежної України керували своїми громадами!

І щоб для цього вінничанам не потрібно було шукати “прохідні” партії, і грати за їх цинічним правилам, а самим стати суб’єктом політичного життя. В нашій країні це можливо лише шляхом об’єднання однодумців в політичну партію.

Ми створили таку платформу – вільну від грошей та інтересів олігархів, вільну від забаганок столичних лідерів, вільну від корупції та політичного пристосуванства, вільну від нав’язаних лідерів.

Як стати членом партії вінничан та кандидатом в депутати ?

Насправді зовсім не складно.

Якщо у вас є ідеї і бажання працювати для розвитку Вінниці та Вінниччини, ми готові до співпраці. І це єдиний шлях для нас з вами, щоб починати зміни не на глянцевих листівках перед виборами, а реальними вчинками та діями вже сьогодні і на десятиліття вперед.

Запрошуємо до співпраці! Приєднуйтесь!”


Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що “Партію Вінничан” створили Микола Філонов та Віктор Бронюк.