Home Новини Вінницький волонтер і професор Віталій Бойчук допомагає на фронті

Вінницький волонтер і професор Віталій Бойчук допомагає на фронті

0
Вінницький волонтер і професор Віталій Бойчук допомагає на фронті
Віталій Бойчук

Вінницький активіст, Віталій Бойчук став справжньою легендою в своєму місті. Його діяльність, покликана допомагати та підтримувати людей, триває вже більше десяти років. Спочатку він став помітним під час революції Гідності, коли активно долучився до забезпечення громадського порядку та безпеки.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

З тих пір Віталій Бойчук змінив курс і присвятив свою діяльність допомозі волонтерській громадській організації “Мольфар”.

За цей час він став неоціненним фахівцем, допомагаючи готувати та передавати на передову автомобілі та гуманітарний вантаж для військових.

Колеги в організації називають його “професором” за науковий ступінь та досвід, який він вносить у свою волонтерську роботу. Але його справжніми друзями вважають ті, кому він допомагав протягом цих років.

Віталій Б. віддав своє серце та душу військовим, які потребували надійної та функціональної техніки.

Однак, це лише один бік його життя. Він також відзначається у наукових колах та займається викладацькою діяльністю. Його знання та досвід визнані вченими, що дало йому можливість працювати у складі спеціалізованих Вчених рад.

Такий різноманітний талант і палке бажання допомагати зробили його визнаним героєм та патріотом. Віталій Б. продовжує викладати своїм прикладом, що справжні герої живуть поруч з нами, незалежно від того, чи мають вони великі звання чи ні. Він – проста людина з неабияким бажанням допомагати та робити світ навколо трішки кращим.