Вчора Президент України Володимир Зеленський побував з робочим візитом у Херсоні, прес-служба Офісу Президенту з якихось причин відмовилась акредидувати низку місцевих ЗМІ.

Наші херсонські колеги не образились, а просто зробили свою роботу. І зробили її креативно.

Настільки, що пусті тексти, з напівпустими заголовками і промовстими ілюстраціями херсонських інтернет-сайтів облетіли центральні ЗМІ, стали топ-темою в соцмережах і месенджерах.

Вінницькі партійці Володимира Зеленського вирішили не відставати від лідера і провели дивну презентацію громадської приймальні у Вінниці, яку гучно назвали прес-конференцією.

Це дійство мало стати першим публічним заходом керівництва партії “Слуга народу” у Вінницькій області.

А стало першим публічним скандалом і налаштувало проти себе місцеву медіа-спільноту.

Телеграм-канал “Політарена”

Раптово. Керівники “Слуги народу” у Вінницькій області дають “брифінг” для журналістів, про який журналісти не знали і який ніхто не анонсував.

Наразі з відео-стріму чути лише голоси і питання двох місцевих журналістів – Юрія Басюка та Романа Ковальського. Це прес-конференція для двох журналістів?

Новини Вінниці

Підтверджуємо інформацію колег, наше видання теж не отримувало традиційних анонсів на редакційну пошту, не бачили ми й жодного анонсу брифінгу у відкритому доступі, ні на сторінках в соцмережах “Слуги народу”. Не отримували анонсів та не знали про подію як мінімум журналісти ще трьох місцевих видань, яких ми запитували.

Даємо підказку партійним працівникам і штабістам “Слуги народу” – в фейсбук є така функція, яка дозволяє виставляти пости заднім числом.

Можливо це допоможе вам виправдатись перед представниками четвертої влади?

Зрештою один з народних депутатів цієї сили таким чином колись “вчасно” поздоровив вінничан з Днем міста.

Головний редактор газета “Місто”

«Гарний» старт і початок «відкритості». Пресконференція вінницьких слуг (народу) на трьох. На столі один мікрофон (Вінниччина) і два журналіста.

Чи це мене просто проігнорили? Колеги і колежанки, хто був, хто що знає?

Звісно наше видання в той же день звернулось із офіційним запитом в приймальню провладної партії у Вінниці, у якому просимо, розповісти: коли й кого із вінницьких ЗМІ повідомляли про проведення брифінгу партії? Через які засоби комунікації? Чому вибірковість у запрошенні? Скільки журналістів було запрошено? Яких видань? Яким чином запрошували? Та надати біографії членів вінницької ради партії.

Наші журналісти спробували також і дозвонитись за вказаними телефонами штабу-приймальні, що вдалось зробити лише не другий день. Працівники партії порадили нам чекати письмову відповідь на наш запит.

Тим часом голова партії Ірина Борзова прокоментувала допис головного редактора газети “Місто” у фейсбук.

«Вінниця посилює карантинні заходи через збільшення випадків передбачених захворювань і ми намагалися у нашому невеликому приміщенні забезпечити максимально допустиму відстань для кожного учасника презентації.
Сьогодні відбулася презентація громадської приймальні партії Слуга народу на Вінниччині.

Кожен може в робочі часи звернутися до наших співробітників та особисто до мене. Поставити запитання чи подати резюме. Ми не ховаємося і це моя принципова позиція. В найближчі два тижні ми сформуємо першу десятку кандидатів та представимо їх якомога раніше широкому загалу на офіційному заході для преси. А громадська приймальня відкрита з Пн- пт , з 9.00-18.00.

Запрошуємо, можете приходити та познайомитись з керівником громадської приймальні та штабом) Щодо моєї особистості, я відкрита , можемо домовитись про зустріч і готова відповісти на всі ваші запитання», – відповідає політикиня під постом редакторки «Міста».

А тим часом ми продовжуємо очікувати відповідь на наш запит, яку обов’язково опублікуємо в нашому виданні.

Ілюстрація – сайт “ПІК”.

Попередня публікаціяНа Вінниччині правоохороці затримали зловмисника під час закупки двох бойових пістолетів ТТ
Наступна публікаціяВінниччина стане взірцем для України у впровадженні навчання асистентів дитини. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я