Home Вибори Лідера вінничан повинні обирати самі вінничани – заява вінницької партії

Лідера вінничан повинні обирати самі вінничани – заява вінницької партії

0
Лідера вінничан повинні обирати самі вінничани – заява вінницької партії

Нещодавно на нашому сайті вийшла політична аналітика, що новий вінницький політичний проект “Ми – Вінничани” може бути технічним проектом Офісу президента.

Читати: Нова вінницька партія технічний проект Офісу Президента?

А вже сьогодні “вінничани” оприлюднили прес-реліз на місцевому сайті “20 хвилин”. В якому запевнили, що вони бачать майбутнє нашої області без “слуг” та нав’язаних, штучних лідерів.

А в соцмережах з’явились короткі відеоролики з критикою партії “Слуга народу” та самих скандальних її представників.

З початку діяльності нашого руху, найпоширеніше запитання в соціальних мережах та в коментарях до наших публікацій було: Хто лідер нашого руху?

Відповідаємо. На нашу думку, саме в цьому і є одна з головних проблем нашої країни. Що нам кожного разу нав’язували лідерів.

“Нових” лідерів, “міцних господарників”, “месій”, “тих хто почує кожного”, чим закінчились всі ці історії для українців – ми вже бачили.

А зараз бачимо чим обернулась весела історія про “слуг народу”.

Одні обіцяли служити народу, інші обіцяли якісно керувати країною і робити все для людей, але забували про свої обіцянки, і про народ на наступний день після виборів.

Можливо нарешті настав той час, коли вінничанам потрібно сказати: “Дякуємо, далі ми самі”!

Можливо не штучні та нав’язані лідери повинні керувати українцями та вінничанами, а самі вінничани будуть вирішувати що для них краще і як має бути?

Можливо ми перестанемо вестись на політичну рекламу і обирати в депутати ноунеймів з інтернета під гаслом “нові обличчя – слуги народу”?

В нашому об’єднанні не буде лідера до тих пір, поки вінничани самі не вирішать, що він їм потрібен і якщо потрібен, то хто саме.

Лідера Вінничан повинні обирати самі вінничани, – йдеться в заяві громадського руху.