У кабачків є унікальна властивість – вони вбирають смак продуктів, з якими готуються. Тому, наприклад, кабачки з кетчупом чилі виходять гострими, а кабачки з ананасовим соком смакують майже як ананаси! Якщо ви або ваші діти не любите кабачки, у цій консервації ви їх навіть не впізнаєте. Це також економний варіант консервованих ананасів.

КРОК 1
Вимийте 1 кг кабачків і зніміть з них шкірку за допомогою економки або ножа. Наріжте їх кружальцями товщиною приблизно 1 см.

КРОК 2
За допомогою чарки або кулінарного кільця зробіть отвори в центрі кожного кружальця, щоб вийшли кільця.

КРОК 3
У каструлю налийте 600 мл ананасового соку, додайте 200 г цукру та цедру одного лимона. Перемішайте, поставте на середній вогонь, додайте кабачки і варіть їх 15 хвилин.

КРОК 4
Простерилізуйте банки, викладіть у них кабачки, залийте рідиною і закрийте стерилізованими кришками. Зберігайте у темному сухому місці.

Які банки потрібні і як їх обробляти

З 1 кг кабачків виходить приблизно 2 півлітрові банки. Щоб консервація зберігалася весь рік, банки обов’язково потрібно простерилізувати. Існує 4 методи стерилізації банок, тому ви можете обрати той, який вам найбільше підходить. Кришки для банок також слід простерилізувати або вимочити в окропі.

Попередня публікаціяГороскоп на тиждень: Уникайте ризиків і приймайте важливі рішення обережно
Наступна публікаціяДе сьогодні у Вінниці ремонтують мережі