Розваги та мультфільм: учні Люлинeцької гімназії відвідали Вінницю

Учні Люлинeцької гімназії відвідали Вінницю в рамках проєкту «Дитячий батальйон», який ініціював благодійний фонд Миколи Філонова «Український Альянс» за підтримки фонду «МХП-Громаді».

Понад 50 дітей зранку відвідали кінотеатр SmartCinema, де подивилися мультфільм «Думками навиворіт 2». Після цього вони пообідали в McDonald’s.

«Мультфільм був чудовим та повчальним. Я вже бачила першу частину. Зараз пообідаємо та вирушимо до розважального центру», – поділилася учениця Інна Климчук.

Благодійний фонд «Український Альянс» організував насичену розважальну програму для дітей. Після обіду «Дитячий батальйон» вирушив до розважального центру «Країна Мрій», де діти насолоджувалися активними іграми, батутами та атракціонами.

«Я дуже задоволений. Сьогодні був чудовий день – і мультфільм, і активний відпочинок у «Країні Мрій», – поділився враженнями Влад Чумак.

Проєкт «Дитячий батальйон» від благодійного фонду «Український Альянс» вже не вперше організовує такі міні-подорожі для дітей з Вінниччини, особливо для дітей військовослужбовців та загиблих захисників України.

«Наші учні не вперше беруть участь у таких поїздках. Раніше ми відвідували зоопарк та каток. Цього разу ми завітали до «Країни Мрій». Діти щасливі, а такі заходи дуже позитивно впливають на них, особливо в умовах війни», – зазначила вчителька Наталя Щегловська.
Попередня публікаціяВінницький краєзнавчий музей оприлюднив заходи вихідного на липень
Наступна публікаціяВінничанин Важа Даіаурі виборов “срібло” на другому етапі світової серії з пляжної боротьби