З 27 по 29 червня в мальовничому французькому місті Сен-Лоран-дю-Вар проходив другий етап світової серії з пляжної боротьби. Спортсмен та тренер Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Важа Даіаурі виборов срібло, продемонструвавши високу професійну майстерність.

Як зазначила в.о. директора спортшколи № 5 Тетяна Бондарчук, ці змагання були справжнім випробуванням сили, спритності та волі. Теплі води Середземного моря створили ідеальні умови для пляжної боротьби, а яскраве сонце додало додаткової енергії учасникам і глядачам. У другому етапі світової серії взяли участь 60 спортсменів із 14 країн, а Україну представляли 16 учасників.

«Успіх нашого спортсмена надихає та зміцнює наш спортивний дух, доводячи, що зусилля та прагнення до досконалості завжди дають плоди. Пишаємося та бажаємо подальших досягнень на спортивній арені!» – підкреслила Тетяна Бондарчук.

Останній день змагань завершився церемонією нагородження, під час якої переможці отримали свої заслужені медалі під оплески захопленої аудиторії.

Вінницький спортсмен Важа Даіаурі зазначив, що кожен поєдинок був наповнений напругою та азартом, адже на піску вирішувалася доля титулів і медалей.

«Позаду запальні дні напруженої боротьби. Нездоланна мотивація та рішучість допомогли мені здобути срібну медаль. Я дякую всім, хто підтримував мене на цьому шляху. Це досягнення є результатом спільної праці та відданості. Далі – нові вершини й ще більше зусиль для їхнього досягнення!» – сказав Важа Даіаурі.

Довідка

Пляжна боротьба – це неолімпійський вид спорту, спортивне єдиноборство, де спортсмени, чоловіки та жінки, змагаються в колі діаметром 7 м протягом 3 хвилин. Поєдинок ведеться до 3 балів і проходить лише в положенні стоячи, дозволяючи використання ніг у всіх діях.

Попередня публікаціяРозваги та мультфільм: учні Люлинeцької гімназії відвідали Вінницю
Наступна публікаціяВступна кампанія 2024: стартувала реєстрація електронних кабінетів