У липні вінничани та гості міста зможуть відвідати екскурсії “Мистецькі історії вінницьких вулиць”, “Гардарикі — країна міст” та майстер-клас “Малюнок на склі”.

Про це йдеться на сторінці Вінницького обласного краєзнавчого музею.

6 липня, 11:00 – інтерактивна екскурсія «Мамонт Вінні та його друзі: подорож у далеке минуле». Для наймолодших відвідувачів від 5 до 9 років, на якій діти здійснять віртуальну мандрівку у Льодовиковий період.

7 липня, 14:00 – «Археологічні мандри: урок виживання». Можливість спробувати себе в ролі первісної людини та освоїти палеолітичні техніки полювання, навчитися виготовляти борошно, як трипільці, видобувати вогонь, скористатися середньовічними засобами для письма і багато іншого.

13 липня, 12:00 – про різні стилі в архітектурі – від маньєризму до хай-теку; життя та творчість відомих художників, мистецькі події можна буде поспілкуватись з мистецтвознавицею Тетяною Журуновою під час її авторської екскурсії «Мистецькі історії вінницьких вулиць»

14 липня, 14:00 – інтерактивна екскурсія «Гардарикі — країна міст», на якій можна буде дізнатися про таємниче племʼя уличів, яке населяло нашу територію у ХІ ст. і залишило по собі багато памʼяток та городищ.

20 липня, 14:00 – пішохідна екскурсія «Фортифікаційні споруди Вінниці» – про оборонні споруди, рештки фортифікацій;

21 липня, 12:00 – майстер-клас «Малюнок на склі» від Віктора Косаківського. Можна буде дізнатися про давній вид декоративного мистецтва і впродовж двох годин створити власний малюнок на склі.

27 липня, 12:00 – екскурсія «Мури: погляд крізь віки» – про середмістя Вінниці, де свого часу оселились три католицькі чернечі ордени, про знахідки на території «Мурів» та музейне підземелля;

28 липня, 14:00 – інтерактивна екскурсія «Зброя та військове спорядження». Можна буде дізнатись про те, чим та як воювали наші предки, а також спробувати себе у володінні давньою зброєю.

Реєстрація обов’язкова за номером 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00). Анонс подій та реєстрація відвідувачів відбудеться на сторінках закладу у соцмережах.

Попередня публікаціяПоліція Вінниччини встановлює особу дівчини, яка потонула на кар’єрі в Черепашинцях
Наступна публікаціяРозваги та мультфільм: учні Люлинeцької гімназії відвідали Вінницю