Заворожлива повітряна і акробатика на батутах, жонглювання і еквілібристика, улюблені герої на ходулях та сучасна хореографія, Кролик, як прототип сучасного клоуна та величезний Чеширський кіт.

Amazing circus show «ALICE» Харківського театру EASTFIRE Show, яке за мотивами «Аліси у країні чудес» поставили режисерипостановники Ольга Лачко та Ігор Сікалов, скорило Швейцарію, Німеччину, Туреччину, Польщу та Чехію.

І вперше у Вінниці буде показане у п’ятницю, 31 травня, о 18.00 у Вінницькому театрі ім. Садовського.

Розкішні костюми і постановки, 25 артистів на сцені, ціла фура виняткових декорацій та ексклюзивних реквізитів, аналогів яким немає в Україні, поєднання магії і сенсів, карколомних трюків і мультимедіа, пластики, хореографії та унікальних жанрів сучасного циркового мистецтва. А ще — нові персонажі та безліч сюрпризів.

На рівні дю Солей! Від фантастично талановитих українських артистів.

Магія трюків на межі людських можливостей та wowефект у кожній миті.

— Такої «Аліси у країні чудес» ви ще не бачили! — гарантують організатори  творці фестивалю Operafest Tulchyn— Шоу «ALICE» — це суцільна феєрія! Виняткове театралізоване, циркове, хореографічне шоу, яке вразить глядачів будьякого віку. Діти, підлітки, дорослі, пані та панове у поважному віці — у захваті дійсно будуть всі.

Головна «родзинка» — артисти розкажуть легендарну історію Аліси мовою тіла. Будуть створювати нові сенси не словами, а — складними трюками.

У шоу «ALICE» гармонійно поєднуються фантасмагоричні образи, несподівані візуальні ефекти та неймовірні трюки, даруючи всім глядачам незабутні емоції і те саме феноменальне відчуття, що у світі немає нічого неможливого.

Вінничани на шоу «ALICE» отримають незабутні враження, а всі разом ми також підтримаємо незламний Харків та харківських митців.

За те, що весь цей час і особливо зараз під час нинішнього загострення на фронті переживають харків’яни та жителі області, болить серце кожного українця.

Постійні обстріли, вимкнення світла… Але як і всі незламні харків’яни, трупа театру EASTFIRE Show попри все не полишає своє місто.

— Ще на початку повномасштабного вторгнення у квартиру швачки нашого театру, де зберігалися костюми, потрапив снаряд. У розгромленій квартирі ми потім по шматкам збирали все, що залишилось, — розповідає директорка та художня керівниця EASTFIRE Show Ольга Лачко. — А коли готувалися до нинішнього туру, доводилось репетирувати у підвалах під світло ліхтариків й музику з колонок на акумуляторах. Наша декораторка взагалі дороблювала декорації…у лікарні. Туди попросилася, бо це було єдине місце у Харкові, де не вимикалось світло…

Маючи змогу періодично виступати за кордоном, прославляючи українське мистецтво, актори EASTFIRE Show завжди з вірою у Перемогу повертаються на Батьківщину. І, зізнаються, саме гастролей в українських містах чекають найбільше.

— Ми цінуємо аншлаги, гарячі прийоми та щиру підтримку за кордоном, але виступати для рідного глядача — це особлива радість і щем. Це ж наша Україна, наші рідні міста, наші рідні люди! — ділиться Ольга Лачко. — У Харкові театри та великі майданчики зараз не працюють і митці мають змогу працювати лише у мізерній кількості невеличких підвальних приміщень на дуже обмежену кількість глядачів. Тож цей тур для нас надзвичайно довгоочікуваний! Ми щасливі виступати в Україні!

Приходьте всією родиною на феєричне шоу «ALICE» у п’ятницю, 31 травня, о 18.00 у Вінницький театр ім. Садовського! Ці емоції ви запам’ятаєте назавжди!

Квитки (від 270 грндоступні на сайті https://afisha.vn.ua, а також у всіх касах міста.

Попередня публікаціяУ Барській громаді відкрили меморіальну дошку Олегу Латишеву
Наступна публікаціяНавчальні заняття у Вінниці: підготовка до реагування на випадки холери