У Вінниці відбулося відкриття міського етапу змагань проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”. Його ініціював Президент України Володимир Зеленський.
Проєкт “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” проводиться під гаслом “Разом переможемо” для популяризації та розвитку спорту, а також патріотичного виховання та мотивації учнівської молоді до активного способу життя.
Проєкт пройшов перший шкільний етап у закладах загальної середньої освіти Вінницького міського територіального громадського формування (ВМТГ), включаючи змагання на рівні шкіл, формування шкільних команд, тренування та реєстрацію на всеукраїнській платформі проєкту.
У проєкті було зареєстровано 103 команди з 42 закладів загальної середньої освіти ВМТГ у таких видах спорту:
- футзал – 34 команди;
- волейбол – 31 команда (15 команд дівчат, 16 команд юнаків);
- баскетбол – 17 команд (4 команди дівчат, 13 команд юнаків);
- черлідинг – 12 команд;
- спортивне орієнтування – 9 команд.
Капітани та тренери шкільних команд з баскетболу, волейболу та футзалу були присутні на урочистому відкритті. Команди почнуть змагатись за місце в фіналі міського етапу вже цього тижня. Переможці отримають звання “Чемпіон міського етапу” та отримають право боротьби в обласному етапі проєкту. Фінальні змагання заплановані на квітень цього року.