Home Думки Більше 50% мешканців Вінницької області вважають що голова обласної ради має піти у відставку

Більше 50% мешканців Вінницької області вважають що голова обласної ради має піти у відставку

0
Більше 50% мешканців Вінницької області вважають що голова обласної ради має піти у відставку

Про це стало відомо з результатів опитування телеграм-каналів “Політична Арена Вінниччини” та “Новини “Вінниці”.

Опитування проводилось у зв’язку з резонансними подіями навколо одноосібного рішення голови Вінницької облради Вʼячеслава Соколового (фракція “Українська стратегія Гройсмана”) щодо звільнення трьох керівників медичних установ області.

Матковського Ігоря Анатолійовича – з посади керівника «Клінічного центру інфекційних хвороб».

Голодюк Світлани Михайлівни – з посади директорки «Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення» та Пилипа Прудиуса з “Ендокрінологічного центру”.

Скандальне рішення голови облради супроводжувалось критичними коментарями кадрової політики голови облради народними депутатами, керівниками Вінницької ОВА, профільного департаменту, волонтерами, активістами, а працівники колективів навіть двічі виходили на мітинг під обласну раду.

Згодом вінничанин, військовослужбовець ЗСУ Юрій Басюк закликав голову облради подати у відставку. 

Місцеві журналісти запитали думку вінничан щодо цієї ситуації.

Вінничанам запропонували відповісти на запитання:

Чи повинен Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий подати у відставку, у зв’язку з нещодавнім одноосібним рішенням по звільненню керівників медзакладів та по сукупності інших проблем, недоліків і зловживань в діяльності облради?

28% вінничан, які взяли участь в опитуванні відповіли, що Вячеслав Соколовий повинен піти у відставку з посади голови обласної ради, ще 24% опитаних вважають, що він повинен не тільки піти у відставку, а й здати депутатський мандат.

Лише 4% опитуваних вважають, що голова облради нікому нічого не винен і повинен працювати далі, 9% зазначили, що голова облради може працювати далі, якщо відновити справедливість з лікарями.

35% не знають про історію зі звільненням лікарів, тому їм важко відповісти.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що колективи вінницьких лікарень готуються вийти на протест проти раптового звільнення їх керівників.

28% вінничан, які взяли участь в опитуванні відповіли, що Вячеслав Соколовий повинен піти у відставку з посади голови обласної ради
Результати опитування телеграм-каналу “Політична Арена Вінниччини”

Поки тривало опитування, голова облради перепризначив Світлану Голодюк, а щодо Ігоря Матковського Вячеслав Соколовий оприлюднив коментар, що “під час підготовки документів щодо укладення нового контракту керівника медичного закладу були виявлені ознаки можливого фінансового порушення”.