Home Думки Колективи вінницьких лікарень готуються вийти на протест проти раптового звільнення їх керівників

Колективи вінницьких лікарень готуються вийти на протест проти раптового звільнення їх керівників

0
Колективи вінницьких лікарень готуються вийти на протест проти раптового звільнення їх керівників

У Вінниці набирає оберти невдоволення рішенням голови Облради Вячеслава Соколового (представник партії “Українська стратегія Гройсмана”), про звільнення Матковського Ігоря Анатолійовича – з посади керівника «Клінічного центру інфекційних хвороб».

Голодюк Світлани Михайлівни – з посади директорки «Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення».

Своє здивування таким рішенням висловила народний депутат від Вінниччини Ірина Борзова.

«Сумно і соромно, коли Вінницька обласна Рада приймає сумнівні рішення, тихо, без пояснень, щодо звільнення професіоналів у своїй справі у сфері медицини. В цій сфері політики і особистих інтересів не може бути. Під час війни!

Чим керується Вінницька обласна рада, звільняючи під час війни керівників лікарень, які є професіоналами своєї справи і розвивали медичні заклади у найважчі часи?

Сьогодні стало відомо про звільнення

Матковського Ігоря Анатолійовича – з посади керівника «Клінічного центру інфекційних хвороб.

Голодюк Світлани Михайлівни – з посади директорки «Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення».

Звільнили без пояснень.

Без обговорень.

Без комісій… », – пише народна обраниця. На завершення публікації вона тегнула зі знаком питання Вячеслава Соколового – голову Вінницької обласної Ради, Івасюка Ігора Дмитровича – заступника голови Вінницької обласної Ради та Грабович Людмилу.

Згодом з’явилась заява від колективів Клінічного Центру Інфекційних Хвороб та «Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру» де працівники висловили своє обурення.

 Заява колективу Клінічного Центру Інфекційних Хвороб

(Наводимо без цензури. Прим — РЕД.)

«Сьогодні, 22 вересня 2023 року, у зв’язку із закінченням строку дії контракту Розпорядженням Вінницької обласної Ради №227 звільнено з посади директора Матковського Ігоря Анатолійовича.

ПРИКРО. НЕСПРАВЕДЛИВО. ОБУРЛИВО.

Колектив категорично не погоджується з тим, що Заслуженого лікаря України, лікаря, який створив службу ВІЛ-інфекції/СНІДу у Вінницькій області, очолюючи заклад протягом 17 років вивів Центр СНІДу на рівень надкластерного закладу Вінницького госпітального округу – Клінічний Центр інфекційних хвороб, прийняв виклик пандемії COVID-19, і забезпечує безперебійне функціонування та розвиток сучасного медичного закладу в умовах повномасштабного вторгнення, безпідставно звільнили.

Розуміємо, що таке виконувач обов’язків директора, що було запропоновано як «компроміс». Ранком в.о. директора на роботі, а в обід Розпорядження на звільнення.

Колектив звертається до усіх небайдужих з проханням підтримати наш протест проти цього рішення та надати максимального розголосу цій ситуації.»

Заява колективу Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру

(Наводимо без цензури. Прим — РЕД.)

Шановні колеги та підписники! Давайте згадаємо за що зараз бореться кожен українець… за СПРАВЕДЛИВІСТЬ та СВОБОДУ вибору.

Сьогодні увесь колектив КНП “ВОКМРЦВВРЗН ВОР” хоче бути ПОЧУТИМ та закликає не бути байдужим нікому, хто може допомогти. Ми хотіли б поділитися з вами неприємною новиною, яка стосується нашого закладу.

Сьогодні, з великим сумом в серцях, ми змушені повідомити про несправедливе звільнення нашої директорки, Світлани Михайлівни Голодюк. Світлана Михайлівна працювала у нашому закладі протягом багатьох років, а на посаді директора — протягом трьох років.

За час перебування на посаді директора вона зробила неоціненний внесок у його розвиток. Вдихнула своєю енергією, потужністю, професійним менеджерським підходом та жертовною людяністю друге життя. Її невтомна праця, відданість та професіоналізм відчувалась у кожному рішенні. Під її керівництвом ми досягли значних висот у сфері медичної допомоги та реабілітації на теренах Вінничини.

Ми впевнені, що рішення про її звільнення є несправедливим. Світлана Михайлівна завжди виступала за інтереси нашого закладу та пацієнтів. ЇЇ необґрунтоване зняття з посади створює серйозну загрозу щодо подальшої роботи згуртованого колективу та подальшому функціонуванню центру.

Ми звертаємось, до Голови обласної Ради з проханням надати пояснення, щодо даного рішення. Просимо переглянути його та врахувати думку всього колективу в контексті існування нашого закладу для громади та пацієнтів.

Наша мета — забезпечити стабільність та надійність у наданні якісної медичної допомоги та реабілітації. Ми закликаємо всіх підтримати нас у цьому питанні та вимагати відновлення Світлани Михайлівни Голодюк на посаді директора нашого закладу.

Сьогодні, коли наші герої гинуть за права й свободи та відстоюють демократичні цінності, вважаємо, що такі несправедливі рішення роблять виклик суспільству. За що гинуть наші герої? Будемо вдячні за підтримку, репости та розголос!!!