Home Новини Гранти для вінничан на професійний розвиток пропонують отримати працівникам культури, освітянам та медикам

Гранти для вінничан на професійний розвиток пропонують отримати працівникам культури, освітянам та медикам

0
Гранти для вінничан на професійний розвиток пропонують отримати працівникам культури, освітянам та медикам

Про нову грантову програму повідомили ГО “Ми – Вінничани” разом з Благодійним Фонд Миколи Філонова “Український Альянс”. Приймання заявок триватиме до 15 жовтня.

«До уваги працівників закладів культури, охорони здоров’я, освітніх закладів, та соціальної сфери, працівників поштових відділень у Вінниці. Разом з ГО “Ми – Вінничани” ОГОЛОШУЄ КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ!», – йдеться в повідомленні.

Відповідно до умов конкурсу, його учасники можуть претендувати на гранти у розмірі до 10 тисяч гривень на одну ініціативу.

Загальний бюджет проєкту становить 1 млн 700 тис. грн.

Учасниками конкурсу можуть стати:
  • Працівники закладів охорони здоров’я;
  • Працівники освітніх закладів;
  • Працівники закладів культури;
  • Працівники закладів соціальної сфери;
  • Працівники поштових відділень.
  • Окрема підтримка буде надаватись військово-службовцям і їх родинам.

«Ініціативи на місцях можуть бути від навчання для саморозвитку до необхідних інструментів (матеріальних активів) для покращення процесів надання освітній, медичних, адміністративних послуг, послуг для ветеранів учасниками нашого грантового проекту», – зазначає голова Вінницького осередку ГО «Ми – Вінничани», Сергій Кудлаєнко.

Положення про конкурс за → посиланням

Заявки на участь приймаються з 15 вересня по 15 жовтня на електронну пошту vinsila2021@gmail.com, або можна заповнити цю → форму (https://forms.gle/BJAFHga8tGJzjYFF9)

Раніше ми писали, що ГО “Ми-Вінничани” та Благодійний Фонд Микола Філонова “Український Альянс” доставили у бойові підрозділи ЗСУ ще 100 FPV-дронів.