Home Новини Ліцей №33 у Вінниці влаштував ярмарок та придбав авто для 82 -ї окремої ДШБ

Ліцей №33 у Вінниці влаштував ярмарок та придбав авто для 82 -ї окремої ДШБ

0
Ліцей №33 у Вінниці влаштував ярмарок та придбав авто для 82 -ї окремої ДШБ
благодійний ярмарок

Учні та батьки ліцею №33 у Вінниці влаштували благодійний ярмарок в межах навчального закладу. Завдяки внескам на підтримку армії та продажу смаколиків, вдалося зібрати 209 тисяч гривень – на 26 тисяч більше, ніж минулого разу. Благодійна акція не завершилася: навесні планують купити ще один автомобіль.

Про це повідомляє Вінниця Info.

За словами директорки ліцею Наталії Сидоренко, ярмарок тривав два дні, оскільки учні навчаються у змішаному форматі. Керівництво та батьки прагнули охопити якнайбільше учасників. В активності взяли участь учні від першого до одинадцятого класу, і батьки навіть організували вечірній ярмарок для дорослих.

 «Це вже стало дуже гарною традицією, проводити благодійні ярмарки в нашому закладі. Це було і в мирний час, а зараз стало особливо актуальним. Навесні ми вже мали змогу відправити один автомобіль. І сьогодні, на початку навчального року, знову за ініціативи батьківського комітету провели благодійний ярмарок, в якому взяли участь як діти, так і дорослі. Нам вдалось зібрати досить пристойну суму і з цих коштів батьки вирішили придбати автівку для нашої вінницької бригади, яка знаходиться в гарячих точках. Це сталось і завдяки акції «Замість квітів – допомога ЗСУ» на перше вересня, і плюс виготовлення і продаж різних смаколиків, які ми реалізували дуже успішно», – каже Наталя Сидоренко.

Голова піклувальної ради ліцею №33 Алла Білик додає, що подібні заходи сприяють не лише наближенню Перемоги, але й об’єднують колектив, надають можливість батькам та дітям краще познайомитись один з одним.

Це не останній автомобіль для ЗСУ, планують придбати ще

У травні ми придбали автомобіль Toyota Hiace, так званий «бус». Ця ідея, звичайно ж, сподобалася нашим батькам, і поставили за мету придбати ще один автомобіль, наступного разу ми плануємо це зробити знову навесні. В останній раз ярмарок мав трохи інший формат, а цього разу він вийшов на ще вищий рівень. Тепер учні вже мають досвід, вони побачили, як це все працює. На ярмарку, в основному, представлені різні страви української кухні. Цього разу захід був дуже успішним, і ми сподіваємось на ще більшу кількість призначень у майбутньому“, – розповіла Алла Білик.


Учні навчального закладу, як найменші, так і старші школярі, власноруч розмалювали два прапори України маркерами. Щирі побажання та слова вдячності також відправляться разом з автомобілем на підтримку наших захисників. Нагадаємо, кошти, зібрані Вінницьким ліцеєм №33 під час минулої благодійної акції, були витрачені на придбання автомобіля Toyota Hiace 4×4 для 82-ї окремої десантно-штурмової бригади.