У Вінницькій області соціальні працівники, освітяни, медики, листоноші можуть отримати грант 10 тисяч гривень на професійне зростання

ГО «Ми – Вінничани» та БФ «Український альянс» запрошують працівників бюджетної сфери області до участі в конкурсі.

«Першочерговим нашим завданням є сприяння захисникам України. З початку повномаштабного вторгнення окупантів ГО «Ми-Вінничани» та Благодійний фонд «Український Альянс» разом з партнерами провели декілька благодійних марафонів для ЗСУ. Здійснили десятки поїздок на передову, передали спецобладнання та інших необхідних речей для фронту більш як на 15 мільйонів гривень, але не маємо забувати й тих людей, які своєю повсякденною, кропіткою роботою зміцнюють тил України»
, – так розпочався брифінг організаторів у Вінниці присвячений новій громадській ініціативі «Вінничан».

Більше читати: На два мільйона гривень закуплять дронів для фронту благодійники з Вінниці

Громадське об’єднання «Ми – Вінничани» у партнерстві з благодійним фондом Миколи Філонова «Український альянс» оголосили конкурс міні-грантів «Професійне зростання».

Заявку на участь у конкурсі може подати будь-хто, з працівників бюджетної сфери та ще з деяких категорій працівників, що мешкають у Вінницькій області. Також у конкурсі можуть брати участь і колективи.

Цей грантовий конкурс, призначається не громадським організаціям, не будь-яким іншим структурам, а безпосередньо людям та колективам, що працюють у бюджетній сфері.

До участі у конкурсі організатори запрошують працівників закладів охорони здоров’я, освітніх закладів, закладів культури, закладів соціальної сфери, працівники поштових відділень.

Якщо ви прагнете досягти нових висот у своєму професійному розвитку, набути нових навичок, опанувати іноземну мову, якщо прагнете втілити на своєму робочому місці нову опцію, створити комфортніші та більш безпечні умови роботи для себе та для ваших колег та клієнтів – тоді вам є сенс подати заявку на конкурс.

Але організатори наголошують: конкурс міні-грантів «Професійне зростання» є і персональним конкурсом, а ще, подавати заявки можуть і професійні колективи бюджетної сфери. Тобто, учасниками конкурсу може стати будь-який професійно вмотивований працівник чи заклад.

Громадське об’єднання «Ми – Вінничани» у партнерстві з благодійним фондом Миколи Філонова «Український альянс» оголосили конкурс міні-грантів «Професійне зростання». 

«Конкурсні робіти можуть бути на різну тематику. Головне наше завдання – знайти патріотичних та креативних громадян і дати їм фінансову допомогу для розвитку, для самовдосконалення  безпосередньо на його робочому місці. Утому закладі охорони здоров’я, освіти, соціальному закладі, культурній установі: бібліотеці, клубі, місцевому музеї, у спортивній секції. Окремо наголошуємо, що ми запрошуємо до участі в конкурсі працівників поштових відділень, адже  нині вони виконують дуже значні соціальні функції. На Вінниччині в бюджетній сфері працює понад 100 тисяч працівників. Ми побачили те, що існує реальна необхідність допомогти креативним людям забезпечити свій саморозвиток. Тому запустили даний проєкт»,  – зазначив під час брифінгу, на якому  презентували конкурс, голова громадського об’єднання «Ми – Вінничани» Валерій Коровій.

Тобто, кожен із сотні тисяч бюджетних працівників, який відчуває свою вмотивованість та налаштований підвищувати свій професійний рівень може взяти участь у конкурсі.

Треба заповнити невелику аплікаційну форму за → посиланням.

 У положенні про конкурс можна більш детально ознайомитися з умовами участі.

  • Як повідомили організатори конкурсу, переможцями стануть 160 учасників конкурсу, грантові заявки яких розгляне комісія.
  • Кожен з переможців отримає 10 тисяч гривень.
  • На це піде 1 600 000 гривень грантових коштів, зарезервованих під цей конкурс.

Валерій Коровій наголосив, що у конкурсі можуть брати участь люди із усіх 63 громад області. А переможців визначатимуть за критеріями обумовленими положенням про конкурс.

Громадське об’єднання «Ми – Вінничани» у партнерстві з благодійним фондом Миколи Філонова «Український альянс» оголосили конкурс міні-грантів «Професійне зростання». 

«Ми визначили критерії оцінювання проєктів. Існує квота відповідності, яка дасть змогу за певними пропорціями визначити переможців. Це відповідність проєкту пріоритетам конкурсу – 30%. Практична спрямованість результатів проєкту  – ще 30%, реалістичність виконання, наявність чіткого плану його реалізації, визначеність очікуваних результатів, чіткий, зрозумілий бюджет  – теж 30%.  Ми також не забули й про комунікативну складову, якщо ви у проекті зазначите, як поширюватимете інформацію про запропонований вами проєкт серед колег, мешканців громади, це збільшить ваш шанс перемогти ще на 10 %. І ту проєкти, які отримають 100% відповідності, вони й стануть переможцями», – зазначив Валерій Коровій.

Хоча до участі в конкурсі запрошуються представники усіх громад, але для найбільшої в області – Вінницької міської територіальної громади є певні квоти. Про них розповів голова Вінницького міського осередку ГО «Ми – Вінничани» Сергій Кудлаєнко.

«Ми звичайно ж взяли до уваги те, що у Вінницькій громаді найбільша кількість установ, організацій, закладів вище перерахованих сфер, тому ми вирішили попередньо, що для цієї громади буде квота у 40 проєктів-переможців. Проте, це не сало закріплена кількість, усе буде визначатися  якістю конкурсних проєктів, їхньою актуальністю, креативністю та важливістю. Я запрошую працівників бюджетної сфери з Вінницької територіальної громади до участі в конкурсі та впевнений, що вінничан  падішлють чимало цікавих пропозицій», – зазначив Сергій Кудлаєнко.

Голова благодійного фонду «Український альянс» Микола Філонов вважає, що започаткований у партнерстві з ГО «Ми – Вінничани» конкурс міні-грантів, якнайкраще відповідає суті діяльності громадських організацій.

Громадське об’єднання «Ми – Вінничани» у партнерстві з благодійним фондом Миколи Філонова «Український альянс» оголосили конкурс міні-грантів «Професійне зростання». 

«Хочу зазначити, що те, тим сьогодні займається ГО «Ми – Вінничани» – це те, цим повинні займатись громадські організації. На жаль, як у Вінниці, так і в Україні, є громадські організації, які зареєстровані, але вони існують для галочки. Але в усіх прописані статутні обов’язки – це в першу чергу розвиток громадського суспільства та допомога громадам. На Вінниччині 63 громади. Після повномасштабного вторгнення вся бюджетна сфера знаходиться не в найкращому стані і потребує уваги не тільки центральної та місцевої влади, я й громадських об’єднань та ініціатив, які на мікрорівні можуть покращити ситуацію. Ми всі намагаємося допомагати фронту. Але працівники культури, освітяни, медики – це ті люди, які безпосередньо контактують і з ветеранами, і учасниками бойових дій, і з їх родинами. Вони потребують допомоги та підтримки. Ми вирішили підтримати і стимулювати професійне зростання цих людей. Ми усвідомлюємо, що ми не вирішимо усі проблеми, але якусь частину з них ми вирішимо. Тому цей проєкт і є таким важливим», – зазначив засновник благодійного «Український альянс»  Микола Філонов.

Прийом конкурсних заявок відбуватиметься з 15.09.2023  до 15.10.2023.

Учасники повинні заповнити аплікаційну форму заявки та до 15.10.2023 надіслати її на електронну пошту vinsila2021@gmail.com або паперовий варіант поштового відправлення на адресу: 22800, м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 3, офіс 225. Або заповнити аплікаційну форму за → посиланням.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР КОНКУРСУ – МЕДІАХОЛДИНГ “НОВИНИ ВІННИЦІ”

Попередня публікаціяДвоє вінничан та медик онкоцентру отримали Державні Нагороди від Президента”
Наступна публікаціяVinSmart Центр запрошує дітей до гуртка  «LEGO-конструювання»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я