Вінницький VinSmart Центр оголошує про можливість приєднатися до захоплюючого гуртка «LEGO-конструювання» для дітей віком від трьох до шести років.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Це інноваційний та популярний напрямок в позашкільній освіті, який надає дітям можливість розвивати конструкторські навички, логічне та просторове мислення, дрібну моторику та навіть програмування.

За словами Дмитра Мири, директора VinSmart Центру, гурток «LEGO-конструювання» сприяє всебічному розвитку дітей. Під час занять вони навчаються конструювати за допомогою LEGO-деталей, розвивають фантазію та креативність.

Цей вид діяльності дає їм змогу втілювати свої ідеї в реальність, покращувати дрібну моторику та розуміти основи логіки та дизайну.

Завдяки роботі з конструктором LEGO діти не лише навчаються створювати різні конструкції, але й розвивають творчість, здатність ефективно працювати в команді та розв’язувати завдання. За словами Юлії Мончак, яка відповідає за молодіжну політику, гурток розвиває у дітей творчі здібності, мотивацію до навчання та інтерес до вивчення нового. Також ця діяльність сприяє розвитку різних видів мислення та підготовці до школи.

Заняття в гуртку «LEGO-конструювання» відбуватимуться за адресою: вулиця Академіка Янгеля, 65. Для бажаючих приєднатися, відкрито можливість подати заявку з 1 по 15 вересня, завітавши до будь-якого VinSmart Центру за вказаною адресою.

Попередня публікаціяУ Вінницькій області соціальні працівники, освітяни, медики, листоноші можуть отримати грант 10 тисяч гривень на професійне зростання
Наступна публікаціяГерой України з Вінниччини – Дмитро Фінашин – серед обранців майбутнього Forbes «30 до 30»”

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я