Президент вручив державні нагороди двом жителям Вінниці та одному медику з Подільського онкоцентру з нагоди Дня Незалежності України. Відзначено їхні значущі досягнення у підтримці української державності, а також вагомий особистий внесок у різні сфери суспільного життя.

Про це зазначено в Указі президента, опублікованому на сайті офісу президента.

«За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку», -йдеться у повідомленні.

Медаллю “За працю і звитягу” було нагороджено таких осіб:

  1. Миколу Петровича Фагуника – керівника караулу комунальної установи “Кирнасівської місцевої пожежної команди” Тульчинської міської ради, Вінницька область.
  2. Вадима Васильовича Півторака – інженера комунального підприємства “Вінницяоблводоканал”.

Також, з нагоди Дня Незалежності, президент надав почесне звання “Заслужений працівник охорони здоров’я України” медику з Подільського онкоцентру.

Попередня публікаціяУ Вінниці проводяться ремонтні роботи на мережах
Наступна публікаціяУ Вінницькій області соціальні працівники, освітяни, медики, листоноші можуть отримати грант 10 тисяч гривень на професійне зростання

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я