У Вінниці стабільна ситуація. Комунальні служби дбають про комфорт містян та вживають оперативні заходи в місцях пошкодження мереж.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Бригади «Вінницяоблводоканал» ремонтують водогони за наступними адресами: вул. Академіка Заболотного, 30, вул. Л. Ратушної, 77, 1-й пров. Київський, 59, вул. Богомольця, 80. Водопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.

Крім того, нагадують, що до 20:00 год. через плановий ремонт мереж водопостачання до будинків буде призупинене за адресами:

  • вул. Келецька, 63, 67, 69;
  • пр. Юності 53, 55.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють, що у зв’язку з плановими роботами, тимчасово припинено подачу гарячої води на вулицях Келецька, 78 А, 78, пр. Юності, 29,35, 43, 45 А, Польова, 17, Дачна, 9, 9 А, Академіка Заболотного, 31. Орієнтовний час відновлення послуги – 18:00 год.

У «Вінницьких міських електромережах» своєю чергою попереджають про тимчасові відключення світла на вулицях Л. Лукяненка, 46-50, Генерала Григоренка, 67, 69, С. Наливайка, Староміська, Синьоводська, І. Франка, пров. Любленський, Київська, 138, І. Миколайчука, М. Амосова, Трамвайна, пров. Константиновича. Причина – планові ремонти мереж.

Попередня публікаціяТрадиційні футбольні змагання відновилися у Вінницьких Хуторах на честь Дня Незалежності
Наступна публікаціяДвоє вінничан та медик онкоцентру отримали Державні Нагороди від Президента”

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я