10 операцій, тижні проведені на лікарняному ліжку, і як результат – врятована рука військовому. Історію про свого пацієнта розповів лікар-хірург обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Ілля Гуменчук.

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА Вінниччини.

До війни 39-річний Володимир з Львівської області працював будівельником. В березні 2022 року добровільно став на захист нашої країни. А уже у квітні отримав важке поранення органів черевної порожнини, масивні опіки тулуба, грудної клітки, обох ніг, складний перелом кісток правої верхньої кінцівки зі значним дефектом м‘яких тканин з ‘’перебитими‘‘ судинами та нервами.

Коли Володимир побачив свій знімок запитав, – “Що за ‘’чумацький шлях‘‘?. Він просив лікарів зберегти руку, аби знову повернутися до звичного життя. Адже вдома на нього чекає дружина та двоє дітей.

Лікарям на той час збереження кінцівки здавалося неможливим. Розпочався тривалий процес лікування до якого долучилася команда лікарів: судинні хірурги, травматологи, медсестри. Провели понад 10 складних операцій.

“Після кожної операції з‘являлась надія, що врятуємо руку і ми це зробили. Після тривалої, складної реабілітації, Володя виписується! Функціональність кінцівки відновилась майже повністю, сьогодні реабілітація ще продовжується. Я впевнений, що все буде як раніше. Після Перемоги ми з Володею обов’язково зустрінемося у Львові й підемо на каву. Слава нашим захисникам! Слава Україні!”, – відзначив Ілля Гуменчук.

Попередня публікаціяВінничан запрошують на майстер-клас з виготовлення брошки «Бавовна»
Наступна публікаціяНа Вінниччині соцпрацівницям закупили ровери

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я