Соціальні працівниці Ольгопільської територіальної громади отримали новенькі велосипеди. Їх придбали за бюджетні кошти Ольгопільської сільської ради та за кошти, які надійшли як плата за послуги соціального напряму.

Про це повідомили у Вінницькій обласній Раді.

Сільський голова Микола Савченко, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук та директорка КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Малик передали десять велосипедів: один – фахівцю з соціальної роботи, дев’ять – соціальним працівницям із сіл Ольгопіль, Демівка, Любомирка, Стратіївка, Берізки-Чечельницькі.

Ольгопільський сільський голова Микола Савченко зазначив, що у такий напружений час думати й дбати одне про одного дуже важливо, адже кожному із жителів необхідно відчувати турботу та підтримку.

«Велосипеди стануть у пригоді соціальним робітникам під час виконання своїх обов’язків і значно прискорять надання соціальних послуг жителям громади, – додав Микола Савченко. – Тримаймося та наближаймо Перемогу разом кожен на своєму фронті! Тільки разом ми – сила! Все буде Україна!».

Попередня публікаціяВінницькі лікарі врятували руку пораненому бійцю
Наступна публікаціяУ Гайсині відкрили пам’ятну дошку Герою України Сергію Котенку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я