IX Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій» Вінниця. Відео

Вінниччина долучилася до IX Форуму розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Уперше за всю історію Форуму він відбувся у форматі всеукраїнського телемарафону, який об’єднав 25 регіонів України – комунікативних майданчиків (всі області та Крим) й сформував інтерактивну мапу громадянського суспільства.

Усі трансляції заходу відбувалися на єдиній онлайн платформі. Організатор Форуму – Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

“Подія, на яку ми чекали весь рік… Найбільша платформа для міжсекторального діалогу, обміну досвідом та навчання, яка зібрала понад 3000 представників і представниць громадянського суспільства, органів влади, медіа, бізнесу та міжнародних партнерів. Усе це в двадцяти ефірах одночасно з 24 регіонів України”, – зазначають на сторінці HUB Місто змістів.

Учасники Форуму мали змогу поділитися досвідом реалізації різноманітних проєктів та знайти однодумців. Основний виклик, який сьогодні постає перед громадянським суспільством, – це забезпечення ефективної діяльності в умовах пандеміїгострої респіраторної хвороби COVID-19.

Під час заходу, представникам організацій громадянського суспільства Вінниччини – учасникам Форуму презентовано своєрідний інформаційний звіт про діяльність громадських організацій Вінницької області протягом 2018–2019 років «Кращі практики інститутів громадянського суспільства Вінниччини».

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Попередня публікаціяУ Вінницькій області 34 держпідприємства мають заборгованість по зарплатах
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочав роботу комітет з впровадження стратегії туризму

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я