У Вінниці транспортна компанія посіла перше місце у рейтингу кращого міського транспорту. У нинішньому конкурсі брало участь 22 підприємства, розбиті на три групи. У першій  перевізники з кількістю рухомого складу понад 150 одиниць, “дислоковані” в великих містах. У другій  середні перевізники, у яких від 51 до 150 одиниць. У третю потрапили перевізники малих міст, у яких є менш як 50 одиниць рухомого складу.

Звичайний щоквартальний рейтинг підприємств електротранспорту одноосібно очолює за підсумками третього кварталу 2020 року муніципальний перевізник Вінниці  КП “Вінницька Транспортна компанія”.

Друге місце поділили КП “Одесміськелектротранс” і КП “Львовелектротротранс“, Таким чином, вперше за кілька років Одеса втратила традиційного першого місця, яке зазвичай займала в паритеті з Вінницею.

Третє місце в першій групі поділили між собою КП “Дніпровський електротранспорт” і КП “Запоріжелектротранс” з Дніпра і Запоріжжя.

У другій групі підприємств перше і друге місця зайняли комунальні підприємства з Хмельницького і Кременчука, а третє місце ділять Чернівці та Луцьк. Серед малих підприємств третьої групи перше місце у Кропивницького, друге у Бахмута, а на третьому  Конотоп і Херсон.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я