У Вінниці в Подільському зоопарку встановлять роботизировані динозаври. Про це повідомляє Подільський зоопарк на своїй сторінці у фейсбуці.

У Подільський зоопарк приїдуть динозаври. Роботизованих тварин виготовили китайські інженери. Анкілозавр тріцератопс, тиранозавр, еораптор та ще десяток справжніх велетнів рухатимуться та видаватимуть різні реалістичні звуки. Вже наприкінці жовтня роботів відправлять з Китаю до Вінниці. На земельній ділянці, де вони «житимуть», вже почали розбивати дендропарк.

Сьогодні тут висадили велетенську білу ялицю. Поряд з нею вже височіють 14 вічнозелених дерев. Переважно це сосни і туї. Прикрасою і родзинкою парку є тис ягідний і каштан їстівний. За кілька днів територію озеленять ще кількома деревами. Висаджують їх за сучасними технологіями, які дозволяють рослинам швидко адаптуватись до нових умов.

Допомогу у підготовці земельної ділянки до створення парку надало ТОВ «Поділлязалізобетон», а його директор Тарас Присяжнюк особисто взяв участь у висадці дерев.

Розшукати парк роботодинозаврів у Подільському зоопарку буде нескладно. Велетенські механізовані тварини зустрічатимуть відвідувачів при вході у зоопарк. Наразі тут триває будівництво вхідної групи із офісною будівлею. 

Попередня публікація“Партія Вінничан” підвела проміжні підсумки виборчої кампанії і розповіла журналістам про плани після виборів
Наступна публікація“Партія Вінничан” оприлюднила другу частину стратегії сталого розвитку Вінниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я