“Партія Вінничан” підвела проміжні підсумки виборчої кампанії і розповіла журналістам про плани після виборів

Днями у Вінниці пройшла пресконференція нової місцевої політичної сили «Партії Вінничан». На захід були запрошені всі представники ЗМІ Вінницької області, навіть без попередньої акредитації.

Під час заходу спікери, засновник партії Микола Філонов та очільник обласного осередку Віктор Бронюк, детально розповіли про партію, завдання, команду та програму дій після виборів та відповіли на запитання журналістів.

Що таке «Партія Вінничан»

За словами почесного громадянина Вінниці, волонтера, громадського діяча і артиста Віктор Бронюка великим прикладом самоорганізації українців стала Революція Гідності. І сьогодні, є можливість довести, що мешканці Вінниччини здатні саморганізуватись для управління своїми громадами та отримати після місцевих виборів політичну суб’єктність. Така організація людей, на думку Віктора Бронюка, стане поворотним моментом для України, коли люди на місцях візьмуть на себе відповідальність за свої громади, ресурси, землю та соціальну інфраструктуру. Отже, «Партія Вінничан» це соціальний експеримент, про самоорганізацію людей і готовність управляти своїми громадами.

Більш детально про мету створення місцевої партії розповів її засновник і голова Микола Філонов.

“30 років вінничанам розповідали, що політика – це бруд. Мовляв, це так погано, не займайтесь нею. Тому давайте, ви будете займатись іншими «благородними» справами: будете працювати на касі в супермаркеті, будете вантажником, двірником, а ми візьмемо на себе цю «важку непосильну» ношу й займемось політикою замість вас.
Справа в тому, що політикою треба займатись професійно, так само як економікою, наукою, мистецтвом, тощо. Але склалась така ситуація, коли якась верхівка, ще часів комсомолу, КПРС, зайнявши всі ключові позиції у владі, взялась поширювати зручну для них маніпуляцію, щоб пересічні вінничани, прості українці, навіть не думали йти в політику.
Але як ми бачимо, політика дала путівку нинішнім чиновникам в усі органи виконавчої влади, на всі керівні посади, в управління громадами.
А де в цій системі ви? Вінничани? А ми з вами займаємось “благородними справами”. Думаємо як прогодувати наші родини, вилікувати рідних, як зібрати гуманітарну допомогу захисникам на Схід і так далі”.

«Партія Вінничан» дала мешканцям області реальний альтернативний вибір та можливість виявити протест проти всієї токсичної політичної системи країни, шляхом голосування вінничанами за самих себе та свою місцеву партію.

“Ми сказали, окей, є ряд якихось загальнонаціональних партій, куди простому громадянину, або пересічному вінничанину вхід заборонений. Адже треба мати або фінанси, або якісь особисті зв’язки.
Ми створили політичну платформу під назвою «Партія Вінничан». Не лише мешканців міста Вінниці, а всіх мешканців нашої області.
Ми відкрито заявили людям: будь ласка, користуйтесь цією платформою, приходьте до нас, ми з вами поспілкуємось, зрозуміємо, що у вас успішний професійний чи громадський досвід, якщо так – ви в команді. А далі, ми вмикаємо свої медійні та фінансові ресурси, нашу публічність, нашу команду, волонтерів, штаби і допомагаємо вам стати депутатом місцевих рад Вінниччини”.
Багато мешканців Вінниччини нашою пропозицією скористались.

“Партія Вінничан” – відбулась!

Підсумували керівники політсили і проміжні результати виборчої кампанії.

Ми ці вибори вже виграли. При будь-яких результатах волевиявлення. Трохи кращих, чи трохи гірших, – сказав на преконференції Микола Філонов. 

1. Ми створили нову партію.

2. Ми сформували нову, якісну команду.

3. Ми провели потужну виборчу кампанію, при мінімальних ресурсах.

4. Нас помітили центральні телеканали, політичні експерти, телеграм-канали, центральні інтернет-сайти, міжнародні організації, тощо.

5. Ми чи не єдина політична партія, яка запропонувала Вінниччині конкретику у вигляді чіткої програми розвитку Вінниці та області, розуміння проблем і їх вирішення, реальні конструктивні речі, а не змагання в обіцянках і популізмі.

І головне. Ми чітко розуміємо ЩО ми повинні і що будемо робити після виборів. І для нашої області, і для вінничан, і для нашої нової політичної сили.

Наша робота і розбудова партійної структури після виборів перейде на інший рівень – ще потужніший. Буде і партійна школа, і навчання наших депутатів; ми продовжимо розбудову осередків по області; сформуємо кадровий резерв.

Ми дали людям альтернативу, ми дали їм можливість балотуватись і бути обраними.

І головне – ми дали мешканцям Вінниччини на цих виборах АЛЬТЕРНАТИВУ у виборі кандидатів і партії!

А отже, в незалежності від результатів виборів, ми, як партія – відбулись!

Рухаємось далі! До перемоги 25 жовтня і роботи після виборів!

Більше про «Партію Вінничан» дивіться у відео: 

Попередня публікаціяУ Вінниці центральний годинник на Вежі Артинова призупинили на ремонт
Наступна публікаціяУ Вінниці в Подільському зоопарку встановлять роботизировані динозаври. Фото