Сьогодні у Верховній Раді 240 голосами народних депутатів було відсторонено від ведення пленарних засідань Голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Як ми вже повідомляли, сталось це з суттєвими порушеннями.

З приводу парламентської і політичної кризи висловилась місцева “Партія Вінничан”, яка стала першою політичною силою в країні, яка публічно підтримала спікера ВР.

“Ми категорично засуджуємо політичну розправу над Головою Верховної Ради!

Саме так виглядає сьогоднішня “процедура” відсторонення від ведення пленарних засідань Дмитра Разумкова, яка немає нічого спільного з Законом, Регламентом, політичною етикою та елементарною мораллю.

Незалежно від прізвища голови Верховної Ради.

Жодна посада не вартує знищення українського парламентаризму і перетворення законодавчої гілки влади в ручний, покірний і безправний юридичний відділ Офісу Президента”, – йдеться в офіційній заяві вінницької партії. 

“Партія Вінничан” закликала інші політичні сили визначитись і публічно озвучити свою позицію щодо політичної кризи.

“Ми закликаємо всі проукраїнські політичні сили, громадськість, парламентські та позапарламентські партії визначитись і висловити свою позицію, щодо демонстративного приниження українського парламентаризму в парламентсько-президентській республіці.

Нам, як вінничанам соромно за позицію окремих представників Вінниччини в парламенті, які пішли на угоду з власним сумлінням та підтримали сумнівні рішення влади особистим голосуванням.

В кожного з вас ще є шанс не увійти в новітню історію України зрадниками виборців та порушниками закону.

Наголошуємо, це не політичне і не партійне, а світоглядне питання.

Шановні слуги народу, приймаючи остаточне рішення пам’ятайте!

Це не тільки ваш особистий тест на порядність, а й екзамен на відповідність України європейським цінностям за які кращі сини та доньки країни заплатили своїм життям!”, – підкреслили “вінничани”.

Попередня публікаціяУ Вінниці учасників АТО, волонтерів, медиків та військових запрошують до участі в інтелектуальному турнірі «Сила нескорених»
Наступна публікаціяУ Вінниці біля пляжу Хімік знайшли мертвого чоловіка