У новій політичній силі вінничан планують зосередитися не тільки на виборчій кампанії, а й вже зараз розробляють плани докорінної зміни підходів управління. У партії вважають, що управлінцем місцевого самоврядування має бути той, хто уже довів, що вміє працювати і є патріотом Вінниччини і України.

Голова “Партії Вінничан” Микола Філонов, вважає, що основна робота для членів партії та свідомих вінничан, що її підтримають, розпочнеться після місцевих виборів.

“Ми з вами швидко втомились від «нових облич», аматорства і дилетантства. Вінниччині потрібні люди, які візьмуть на себе відповідальність за розвиток нашого краю. Позаяк “Партія Вінничан”– це перша місцева партія Вінниччини, ми з вами повинні бути першими у всьому.

Перемога вінничан на виборах – це лише 10% успіху, решта 90% – це робота після виборів наших представників в місцевих радах та в органах місцевого самоврядування”, – вважає Микола Філонов.

У “Партії Вінничан” чітко усвідомлюють те, як керували місцевими органами самоврядування, а відтак — і конкретними містами, селами і селищами у Вінницькій області. І вважають, що за майже 30 років таке “ефективне управління” базувалося на домовленостях, політичних і бізнесових іграх, розподілу керівних портфелів і посад серед явно некомпетентних людей, але дотичних до місцевої політики.

“Як було раніше? Обирався депутатський корпус, наприклад, обласної ради. І одразу починались «договорняки», одна партія штовхала свою людину на голову обласної ради, інші, підтримавши цю кандидатуру, починали торгуватись за посади заступників, а далі ділили між собою обласні комісії. Тим у кого депутатів більше – комісії “по жирніші”, тим в кого менше – що залишиться. Решта отримували у якості компенсації посади у виконавчій владі”, – розповів лідер “Партії вінничан” про підкилимні стосунки у найвищому представницькому органі Вінниччини.

У “Партії вінничан” вже зараз, до виборів, формують кадровий потенціал для управління областю. І готові представити громаді Вінниччини кандидатури на відповідальні посади у місцевому самоврядуванні.

“Більше так не буде Ми беремо на себе зобов’язання бути чесними і відвертими із земляками, тому «Партія Вінничан» має намір представити наших кандидатів на голів всіх постійних комісій обласної ради ще до виборів. І наразі ми вже почали формувати кадровий авангард Вінниччини в обласній раді.

Щоб люди мали змогу вже зараз оцінювати їхню здатність та досвід управління всіма ключовими галузями нашого регіону. Ми не торгуємо Вінниччиною і довірою вінничан.

Наша позиція принципова – управлінцем місцевого самоврядування має бути той, хто уже довів, що вміє працювати, готовий докласти максимум зусиль для забезпечення добробуту нашого краю та усіх вінничан, не йде на компроміси зі своєю совістю та законом.

Таких людей ми будемо підтримувати. Натомість партійним функціонерам, які роками сиділи на зарплатах помічників народних депутатів, а також чиновникам, всі «здобутки» яких зводяться до вірного служіння керівництву з одночасним провалом на роботі – на місце при посадах.

Тим більше, що ці посади – найманих менеджерів громади, яка утримує їх за рахунок коштів власних податків.

«Партія Вінничан» готова дати по руках усім, хто ще має наміри вдатися до подібних «договорняків»”, – зазначили в “Партії Вінничан”.

Довідково. Перелік постійних комісій у Вінницькій обласній раді:

1. з питань бюджету, фінансів та обласних програм

2. з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини

3. з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення

4. з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження

5. з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку

6. з питань агропромислового комплексу і земельних відносин

7. з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр

8. з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

9. з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації

10. з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва

11. з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики

12. з питань регулювання комунальної власності та приватизації

13. з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

Попередня публікаціяНа Вінниччині у Могилів-Подільському районі загинув мотоцикліст
Наступна публікаціяУ Вінниці на місці м’ясокомбінату завершують будівництво Епіцентру. ФОТОРЕПОРТАЖ