У Вінниці на місці м’ясокомбінату завершують будівництво Епіцентру. Незабаром у місті планується відкриття нового будівельного гіпермаркету Епіцентр. Нагадаємо, що раніше на цьому місці знаходився гігант м’ясної промисловості Вінницький м’ясокомбінат.

Він був збудований у 1930 році як беконна фабрика. Першу продукцію комбінат дав ще у 1930 році. За період своєї діяльності підприємство неодноразово реконструювалось й технічно переоснащувалось. Щорічно впроваджувалися нові виробництва, розширювався асортимент продукції.

М’ясокомбінат випускав понад 100 найменувань ковбасних виробів, понад 40 найменувань м’яних та м’ясорослинних консервів. Крім того, виготовляв субпродукти, жири, шкірсировину та інші види продукції кількість яких складало більше двохсот.

У 2000-х роках підприємство значно знизило обсяг виробництва разом з цим знижувався і штат працівників, їх було близько 500.

У листопаді 2005 року колектив підприємства відзначив свій 75-річний ювілей. Починаючи з 2010 року комбінат повністю зупинив виробництво, більшість будівель було законсервовано, а інші здавали в оренду. Так було до осені 2019 року коли з будівель почали демонтувати виробниче оснащення, а згодом почали демонтувати й самі цехи для будівництва Епіцентру.

Остання будівля поліклініки була знесена в кінця березня місяця поточного року. Під час демонтажу заводоуправління та холодильного цеху монтували каркас торгового центру.

Наразі від м’ясокомбінату залишились лише ялинки, які збереглись вздовж вулиці та на території, де зараз створили автомобільну стоянку.

Роботи з будівництва Епіцентру досягають кінця, вже були встановлені рекламні борти з назвою, завершують роботи з благоустрою території, які поступово будуть завершені.

На изображении может находиться: небо, на улице и вода
Фото Андрія Мельника
Попередня публікація“Партія Вінничан” представить голів постійних комісій обласної ради ще до виборів
Наступна публікаціяУ Вінниці за перше півріччя до бюджету міста надійшло 2,12 мільярда

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я