У Вінниці дослідники відшукали п’ятиметровий підземний хід. Спільнота «Тіні. Вінниця» під час обстеження Єрусалимки знайшли чергову знахідку, а саме підземний хід. Під час візуального огляду поблизу колишньої будівлі, яка була збудована в кінці 19 сторіччя був виявлений цегляний тунель. На перший огляд дослідники пояснюють, що хід є типовим міським тунелем з його звичними параметрами, а саме висотою 1,9 метра та шириною один метр. Рівень грунту над тунелем знаходиться на глибині чотирьох метрів. Саме такі параметри тунелів зустрічаються дослідниками майже по всій центральній частині міста. Наразі тунель потерпає від підтоплення через водовідведення дренажної системи та грунтових вод, яка протікає за 2 метри від тунелю.

Раніше на цьому місці стояв будинок, за деякий час до його демонтажу вхід до підземелля з підвалу був зачинений дверима, а мешканці, які у ньому проживали знали про існування підземного міста та доглядали за ним доки будівля не дійшла до аварійного стану.

За словами дослідників є версія, що даний хід веде у старовинну магістраль, яка знаходиться за цегляною перегородкою. Дана магістраль йде від Спасо-Преображенського Собору та нині знаходиться у різному стані збереження. Сам хід має довжину не більше п’яти метрів, але склепіння не дивлячись на наявність води знаходяться у гарному стані. Надалі від будинку хід йшов під дорогу та гіпотетично міг поєднуватись з іншою магістраллю, яка знаходиться поруч.

Попередня публікаціяВінницька місцева партія може розраховувати на 50% підтримки виборців
Наступна публікаціяУ Вінниці утеплюють десять закладів освіти

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я