У Вінниці проводять ремонт дворів на вулиці Ширшова. Наразі роботи по капітальному ремонту проводять у дворі будинку №27. Тут проводять роботи з розширення проїзної частини, створюють тротуари та стоянки для автомобілів. Окрім цього нові дороги у дворах ущільнюють за допомогою катка, а далі стелять новий шар асфальтобетону.

Докладніше про ремонт дворів на Замості нашому виданню розповів депутат Вінницької міської ради Петро Бабій.

«Ми вже провели досить багато робіт по відновленню дворів на Ближньому Замості. Зокрема провели облаштування по провулку Лисенко, вулиці Стеценка, Ширшова тощо. Порівнюючи те, що було раніше вже є з чим порівняти. Раніше не було великих проїздів та стоянок для автомобілів через те, що за радянських часів не було передбачено паркування великої кількості автомобілів, а нині це вкрай необхідно. Окрім того, що проводять дорожні роботи проводять також ремонт під’їздів у будинках, замінюють вікна, оновлюють покрівлі та багато іншого. Це все роблять за допомогою програми співфінансування у відношенні 30/70. Не всі мешканці одразу погоджуються на ремонти, однак дивлячись на результат інших дворів все ж таки хочуть у себе мати відремонтований двір. Після проведення цих робіт на меті є плани провести капітальний ремонт теплотраси та ремонт дорожнього покриття вздовж вулиці Ширшова. » – розповів Петро Валерійович.

Попередня публікаціяСкульптор з Вінниччини Віктор Стукан – повний кавалер Орденів Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого
Наступна публікаціяНа Вінниччині 2148 випадків захворювання на COVID-19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я