Home Вибори У Вінниці кандидатів в депутати будуть визначати після опитування

У Вінниці кандидатів в депутати будуть визначати після опитування

0
У Вінниці кандидатів в депутати будуть визначати після опитування

Про це йдеться в заяві громадського руху “Ми – Вінничани”.

“Ми переконані і впевнені, що перша партія Вінниччини обов’язково переможе на місцевих виборах цього року у всіх місцевих радах Вінницької області.

Наголошували і повторюємо, ми – не проект під одні вибори, нам – важливо сформувати таку команду, за яку не буде соромно вінничанам.

Щоб потім не сталось того, що зараз відбувається у Верховній Раді.

Ми не готові набирати в нашу партію будь-кого з інтернету.

Ми не хочемо опиратись на пост-радянських директорів колгоспів, “червоних директорів”, скандальних забудовників-мільйонерів та багаторічних чиновників, але ми й категорично проти лише “нових облич” без жодного досвіду роботи”.

Представники нової партії звернулись до вінничан із закликом визначити чіткі критерії та якості для кандидатів в місцеві депутати.

“Наразі ми почали визначатись з чіткими критеріями формування нашої команди та кадрового резерву першої політичної партії Вінниччини.

Звертаємось за допомогою до вас. Просимо висловитись і порадити нам які на вашу думку повинні бути основні критерії та якості членів нашої команди та майбутніх кандидатів в депутати від нашої сили.

Прохання надсилати ваші думки та поради на нашу електронну скриньку: vinnychanu@gmail.com та писати особисті повідомлення в фейсбук”.

“Вінничани” запевняють, що кандидатів в депутати визначать лише після опитування вінничан.

“Після збору та опрацювання ваших порад ми винесемо повний перелік критеріїв формування нової команди вінничан в опитування на нашій офіційній сторінці в соцмережі.

Саме за цими критеріями ми обиратимемо членів команди вінничан та кандидатів в депутати”.