Home Новини У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації у Вінниці посилиться контроль за дотриманням карантинних заходів

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації у Вінниці посилиться контроль за дотриманням карантинних заходів

0
У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації у Вінниці посилиться контроль за дотриманням карантинних заходів

У Вінниці у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації посилять контроль за дотриманням карантинних заходів. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Таке рішення прийняла сьогодні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За минулу добу у Вінниці зареєстрували 57 випадків захворювання на COVID-19 – це найбільша кількість хворих з початку пандемії.

Керівникам підприємств, установ, організацій звернути увагу на необхідність суворого дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, особистої та колективної гігієни, а також дотримання інших вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

Вінничанам, які досягли 60-річного віку, рекомендують утримуватись від відвідування громадських місць та поїздок у громадському транспорті.

Вінницький відділ поліції ГУНП у Вінницькій області спільно з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області та Вінницьким міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області мають забезпечити підсилення контролю за виконанням обмежувальних заходів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Керівників підприємств, установ та організацій, де виявлені порушення, обов’язково притягувати до адміністративної відповідальності.