Home Новини У Вінниці замість тролейбусного депо можуть побудувати житлові будинки

У Вінниці замість тролейбусного депо можуть побудувати житлові будинки

0
У Вінниці замість тролейбусного депо можуть побудувати житлові будинки

У Вінниці замість тролейбусного депо можуть побудувати житлові будинки. Про це йдеться у документі міської ради. Згідно з ним на території тролейбусного депо та колишнього цегельного заводу 19 сторіччя планують побудувати житловий масив з дитячим садочком.

Окрім цього тут з’явиться школа на 33 класи, стадіон та підземні паркінги. Куди перенесуть тролейбусне депо наразі невідомо.

Детальний план території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, І. Богуна та Б. Лук’яновського в м. Вінниця. Детальним планом території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, І. Богуна та Б. Лук’яновського в м. Вінниця передбачається визначення граничних параметрів об’єкта і допустимого функціонального використання території в умовах існуючої ситуації. Одним з найважливіших критеріїв, за яким проводиться обґрунтування можливості розміщення, є прогнозований вплив на навколишнє середовище, а також міри, які сприяють охороні навколишнього природного середовища від очікуваних негативних впливів.

Наразі оголосили громадське обговорення, яке починається з 05 червня 2020 року та триватиме до 05 липня поточного року.

Зауваження і пропозиції подаються у департамент правової політики та якості Вінницької міської ради, за адресою : 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail: info@vmr.gov.ua, або письмово у відділ звернень Вінницької міської ради, за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 59. Строки подання зауважень та пропозицій: 05 липня 2020 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.