Чи брудна у Вінниці річка Тяжилівка, як про це повідомляють у соцмережах? Фоторепортаж

У Вінниці користувачі Фейсбуку повідомляють, що у місті річка Тяжилівка має голубий відтінок. Так тиждень тому у мережі вже повідомляли, що в районі витоку річки Тяжилівки поблизу Хімпрому вода протікає білого відтінку. Тоді Державна екологічна інспекція у Вінницькій області відібрала проби щодо проведення аналізу води на забруднюючі речовини. На фото було помітно, що вода була білого відтінку. Після проведення експертизи фахівці Екологічної служби повідомили, що за результатами інструментально-лабораторного контролю було виявлено перевищення по азоту амонійному 07.05.2020 р. – у 20 разів, 08.05.2020 р. – у 5 разів. 13.05.2020 р. концентрація забруднюючих речовин знаходилась в межах гранично допустимої концентрації.

Майже через тиждень у соціальних мережах стали повідомляти знову, що річка Тяжилівка має блакитний відтінок. Журналіст нашого видання вирішив перевірити чи дійсно вода має такий колір. Після візуального огляду в районі Можайки, Тяжилова та Хімпрому такого відтінку річка зовсім не має, На фото «блакитний» відтінок був помітний ймовірно поблизу приватного сектору Хутора Шевченко, але на момент зйомки його знайти не вдалося.

Поблизу колишніх очисних споруд Хімпрому, де знаходиться витік річки з колектора вода прозора та не має специфічних кольорів, як про це повідомляють у соціальних мережах. Ймовірно річка могла змінити свій колір внаслідок скидання у річку невідомих речовин.

Попередня публікаціяЯк працюють речові та промислові ряди на Центральному ринку у Вінниці. Фоторепортаж
Наступна публікаціяНа Вінниччині горіла адміністративна будівля колишнього цукрового заводу. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я