Як працюють речові та промислові ряди на Центральному ринку у Вінниці. Фоторепортаж

Від сьогодні у Вінниці запрацювали крамниці з одягом та промисловими товарами і ринкові ятки з подібним крамом. Як це відбувається та чи багато вінничан прийшли у перший день на найпопулярніший речовий ринок “Центральний”, дізнавались журналісти Вінниця Прес Поінт.

Отже, Центральний ринок Вінниці, на вході здається що людей багато, але проходимо в ряди і бачимо що ні, не багато. Продавці у масках та рукавичках, подекуди на окремих столиках антисептики, біля яток листочки з написами “Зберігайте дистанцію”, “Заходити по одному” та подібними. На базарі чисто, охайно. Біля входу в речові ряди чоловік вимірює температуру. До речі, коли вже виходили з ринку через інший хід там теж стояв чоловік що вимірював температуру. Спитали у нього, чи були люди яких не пустив в ринок?

“Так трьох людей сьогодні не пропустив, бо температурний скрінінг показав підвищення температури”, – розповів контролер.

Розпитуємо продавців, кажуть покупців не багато, можливо через відсутність транспорту чи грошей. Але люди раді можливості почати роботу. Радіють і покупці, так побачивши камеру до нас підходить жіночка просить не знімати її, а сама похапцем розповідає як хотіла зайти на ринок, як набридло вдома самій. Жіночка придбала кофтину і зустріла знайому тож настрій у неї святковий. Спілкуємось далі, жіночка що продає сумки,паски та гаманці, каже її товар сьогодні користується попитом, не скаржаться на відсутність покупців і продавці всякого краму для ремонту.

Щиро зраділи відкриттю речових рядів безпритульні тварини що годуються біля них. Вони вітали своїх благодійників від самого ранку. На час коли ряди стояли закриті їх годувала опікунка волонтерка.

Попередня публікаціяУ Вінниці поклали квіти до меморіальної дошки на честь зустрічі Симона Петлюри і Юзефа Пілсудського, яка відбулась у 1920 році. ФОТО
Наступна публікаціяЧи брудна у Вінниці річка Тяжилівка, як про це повідомляють у соцмережах? Фоторепортаж

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я