У Вінниці на період карантину працюють спільні мобільні бригади Муніципальної варти та поліції

У Вінниці на період карантину працюють спільні мобільні бригади Муніципальної варти та поліції. Про це повідомляє Вінницька міська рада. З 18 березня до адміністративної відповідальності притягнуто 158 осіб.

Майже на початку впровадження карантину у Вінниці, розпочали працювати ці мобільні бригади https://cutt.ly/LychBKF . Для того, щоб вінничани почували себе у безпеці, щодня на вулиці міста виходить на патрулювання 30 мобільних груп.

«Така робота важлива не тільки з точки зору контролю недобросовісних підприємств, а і з точки зору громадської безпеки у нашому місті. Якщо говорити безпосередньо про адміністративну відповідальність, то за час карантину притягнуто до адміністративної відповідальності 158 осіб. В основному це реалізація товарів та послуг, які були безпосередньо заборонені Постановою Кабміну. Окрім інспектування закладів торгівлі, сфери послуг, продовольчих ринків, перевіряється дотримання самоізоляції чи обсервації», – повідомив під час онлайн- брифінгу міський голова Сергій Моргунов.

Також мер наголосив, що з настанням тепла більше людей з’явиться на вулицях міста. Тому важливо досить уважно потрібно ставитись до свого здоров’я і берегти своїх рідних та близьких.

Попередня публікаціяУ Вінниці проводять ін’єкції деревам, які страждають від шкідників. Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині виявили 181 факт незаконного вилову риби

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я