У Вінниці проводять ін’єкції деревам, які страждають від шкідників. Фото

У Вінниці проводять ін’єкції деревам, які страждають від шкідників. Про це повідомляє Вінницязеленбуд. Боротьба з каштановою міллю, головним шкідником кінського каштана, а також деяких видів клена.

З подібною проблемою стикаються практично всюди в Україні, починаючи з 90-х років минулого століття. Масове ураження каштанів лускокрилими шкідниками відбувається і в інших країнах Європи.

Шкідники живуть і харчуються всередині листя, що призводить до знищення листяного покриву дерев і завдає їм істотної шкоди. Пошкоджені крони не забезпечують дереву накопичення поживних елементів, дерева слабо розпускаються навесні, окремі гілки висихають, зелені насадження гинуть.

На сьогоднішній день єдиний ефективний спосіб захисту каштанів від шкідника – це ін’єкції в стовбур дерева біологічного препарату Актарофіт Е18, призначеного для захисту від лускокрилих шкідників: совки, молі, листовійки, п’ядуна, білявки та інших.

Величезна перевага цього методу – безпека для людей, тварин і для самої рослини. Відповідно за технологією проводяться дві обробки: перша – (кінець квітня, перша декада травня), друга – (кінець серпня).

В деревах робляться отвори, в які вводиться препарат. Введений препарат, який пригнічує розвиток яєць молі, поступово розходиться по дереву, потрапляє в тканину листя, роблячи їх неїстівними і дає ефективну дію проти лускокрилих шкідників.

Після виконання процедури отвір закривають спеціальним складом і використовують в наступному етапі. Нові отвори не свердлять.

Попередня публікаціяУ Вінниці поблизу колишнього Хімпрому перевіряють річку Тяжилівку через ймовірне скидання забруднюючих речовин. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці на період карантину працюють спільні мобільні бригади Муніципальної варти та поліції

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я