Медики Вінницької центральної районної лікарні мітингують бо не побачили надбавок і захисту

Сьогодні, 4 травня, медичний персонал та керівництво Вінницької районної лікарні вийшли на кількагодинний мітинг. Причин для мітингу є ціла низка це відсутність достатньої кількості засобів захисту, відсутність медичної страховки та непродуманість самої системи. Також, медиків обурив розмір надбавки до зарплат, вона виявилась не просто далекою від обіцяної, але такою що виглядає як знущання.

За словами заступника головного лікаря центральної районної лікарні Валерія Щербаня, сьогодні кожен четвертий п’ятий медик має інфікування коронавірусом чи захворів. Загалом понад шістсот медичних працівників захворіли.

«Сьогодні в нас ці лікарі які отримали таку зарплату, значна частина їх, не живе вдома. Вони винаймають житло. Вони наражають на небезпеку своїх близьких та рідних. В разі якщо вони би були застраховані, в них була би гарантована страховими полісами оплата лікування. Сьогодні, медики вимагають достатньої кількості захисних костюмів. Сьогодні медики йдуть на те що працюють в засобах індивідуального захисту які не завжди сертифіковані і відповідають вимогам безпеки для здоров’я медичних працівників», – каже Валерій Щербань.

За словами медиків, за квітень вони отримали на картки по 86 копійок доплати до звичайної ставки, а лікарі по одній гривні 68 копійок.

На місці представниця від районної адміністрації запевняла мітингарів, що надбавки просто іще не встигли нарахувати, адже треба провести їх через бухгалтерію та відрахувати податки. За кілька годин медики повернулись на робочі місця, але обіцяли за тиждень повторити акцію, якщо їх вимоги не будуть почуті.

Фото та відео з сайту “33 канал”

Попередня публікаціяНа Вінниччині до Дня Пам’яті та примирення нагородять медаллю 189 ветеранів
Наступна публікаціяУ Вінниці найбільш незахищеним категоріям населення доставляли продуктові набори та гарячі обіди

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я